طراحان گسترش شبکه در یک نگاه

عمده فعالیت شرکت در زمینه پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر میباشد . که بیش از 13سال در این زمینه سابقه کاری و در این مدت با بسیاری از شرکت ها و موسسات تجاری و…قرارداد همکاری داشته و تجربه کسب نموده است .

درباره ما :

شرکت طراحان گسترش شبکه با تیم کار آزموده و تلاش برای گسترش تکنولوژی IT و به همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی مینماید با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر ، فعالیت خود را در عرصه فناوری اطلاعات همواره دنبال نماید . فعالیت ما در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و شبکه میباشد و در همین راستا با شرکت ها و نهاد ها سازمان های بسیاری  در طول این سال ها همکاری داشته و با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی پروژه های شبکه و دیتاسنتر ، اتئماسیون و سرویس و نگه داری تجربه بسیار بزرگی را کسب نموده است .

خدمات ما

پشتیبانی سازمان ها

استفاده از خدمات و سرویس های بر خط (online) نه تنها تبدیل به یکی از جاذبه  ، بلکه جزء جدا ناشدنی بیزنس های کنونی شده است.

پشتیبانی سرویس ها

امروزه سازمان ها از سرویس های متعددی پشتیانی میکنند که کلیه نیاز های موجود در سازمان ها توسط این سرویس ها براورده میشوند.

مشاوره تخصصی

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی ، در منار مدیریت به نظارت میپردازد.

طراحی زیر ساخت شبکه 

امروزه با توسعه سازمان ها ، استفاده از شبکه های محلی Lan گریز ناپذیر شده است .

طراحی و پیاده سازی پسیو

امروزه با توسعه سازمان ها ، استفاده از شبکه های محلی Lan گریز ناپذیر شده است .

پشتیبانی سرور ها

بررسی مشکلات و مانیتورینگ و مدیریت مداوم سرور های شما و ارائه مشاوره برای راه اندازی اولیه سرور های شما .