پرش لینک ها

خدمات

یکی از وظایف پشتیبان شبکه، بازدید از سخت افزار کامپیوتر و سرور و تجهیزات شبکهاست. این بازدید با توجه به بزرگی شبکه و نیاز‌های مشتری متفاوت است. در بسیاری از شبکه‌ها تا زمانی که مشکلات سخت افزاری بروز نکند، نیاز به مراجعه حضوری کارشناس یا تکنسین شبکه نیست، زیرا از طریق اینترنت عملکرد شبکه و سخت افزار مانیتور می‌شود و پشتیبانی کاربران شبکه در خصوص مشکل قطعی شبکه و مشکلات نرم افزاری از راه دور و تلفنی انجام می‌شود.اما در مواردی که پشتیبانی تلفنی خدمات شبکه چاره ساز نباشد با اعزام کارشناس شبکه به محل, از شبکه بازدید و در سریع ترین زمان ممکن مشکل رفع میگردد. سرعت اعزام کارشناس شبکه کامپیوتر برای مشتری مهم است، زیرا در اکثر موارد کاربر یا مجموعه‌ای از کاربران شبکه نمی‌توانند از سیستم‌های خود استفاده کنند و فعالیت شرکت را مختل می‌کند. اینجا همان نقطه‌ای است که شرکت‌ها از قبل باید فکر آن را کرده باشند و با یک کارشناس شبکه کار یا شرکت شبکه کار قرارداد تعمیر نگهداری یا قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه کامپوتری داشته باشند تا با مراجعه حضوری پشتیبان شبکه، مشکل شبکه را بررسی و حل کنند.

مشاوره و ارائه راهکار یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت طراحان گسترش شبکه به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیازمند راهنمایی و مشاوره در حوزه انفورماتیک و شبکه هستند، به شمار می‌آید. کارشناسان این شرکت همواره آماده ارائه خدمات مشاوره  بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز و همینطور بر اساس نیازها و امکانات مشتری در زمینه های مختلف شبکه به مشتریان خود است.

  • خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت پیشبرد اهداف سازمان ها و شرکت ها
  • ارائه راهکارهای تخصصی و فنی شبکه مطابق با استانداردهای جهانی با توجه به نیازها و امکانات شبکه سازمان ها و شرکت ها
  • ارائه راهکارهای جامع در زمینه امنیت شبکه مطابق با استانداردهای جهانی
  • مشاوره در زمینه راه اندازی سرویس های مورد نیاز شبکه
  • مشاوره در زمینه ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری و همینطور بهبود وضعیت شبکه
  • مشاوره در زمینه خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز شبکه سازمان ها و شرکت ها

امروزه سازمان ها از سرویس های متعددی پشتیبانی میکنندکه در مجموع کلیه نیاز های برنامه های کاربردی موجود در سازمان ها توسط این سرویس ها برآورده میشود.

مشاوره تخصصی

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت به نظارت میپردازد.

پشتیبانی سرویس ها

امروزه سازمان ها از سرویس های متعددی پشتیبانی میکنندکه در مجموع کلیه نیاز های برنامه های کاربردی موجود در سازمان ها توسط این سرویس ها برآورده میشود.

پشتیبانی سازمان ها

استفاده از خدمات و امکانات سرویس های برخط (online) نه تنها تبدیل به یکی از جاذبه ها،بلکه جزء جداناشدنی بیرنس های کنونی شده است.

طراحی زیر ساخت شبکه

مشاوره، طراحی و اجرای بستر های شبکه به همراه ارائه راهکار های امنیت اطلاع رسانی.

پشتیبانی سرور ها

بررسی مشکلات و مانیتورینگ و مدیریت مداوم سرور های شما و ارائه مشاوره برای راه اندازی اولیه سرور های شما.

طراحی و پیاده سازی پسیو

امروزه با تئسعه سازمان ها، استفاده از شبکه های محلی Lan گریز ناپذیر شده است.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag