پرش لینک ها

مشاوره تخصصی

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها می پردازد. از این رو داشتن شبکه ای با راندمان بالا و کارایی بهینه ، نیازمند راهکارهای به روز نگهداری و ارتقا و گسترش و توسعه می باشد.

مهندسی طراحان گسترش شبکه در سال های گذشته با استقرار اتاق سرور مجازی و ارائه راهکار بهینه سازی و آپگرید سرویس های قدیمی شبکه و برپاسازی زیرساخت مجازی برای سرورها، شبکه ای کارآمد و سریع را در اختیار کاربران شبکه قرار داد که نقش مهمی در کاهش هزینه های ارتباطی و تسهیل در روند امور کارهای مرتبط با فناوری IT گردیده است. پس از انجام موفقیت آمیز پروژه اصلاح زیرساخت شبکه و سرور ها و سرویس ها، مهندسی طراحان گسترش شبکه به عنوان مشاور حوزه آی تی در کنار واحد فناوری اطلاعات شرکت ها شروع به فعالیت نمود .

این مجموعه در سال ۱۳۷۷ راهکار جامعی را برای خدمات مشاوره در حوزه IT به کارخانجات و موسسات مختلف در سرتاسر کشور آماده نموده است و در حال حاضر شرکت های مختلفی از شهرهای مختلف ایران از خدمات مشاوره ای مهندسی طراحان گسترش شبکه بهره مند هستند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag