پرش لینک ها

Cisco CUCM

 •  بررسی اجمالی CUCM 

   

  Cisco Unified Communications (UC) یک سیستم ارتباطی مبتنی بر IP است که محصولات و برنامه های صوتی ، تصویری ، داده ای و تحرک را تلفیق می کند. این ارتباطات موثرتر و ایمن تر را فراهم می سازد و می تواند نحوه برقراری ارتباط ما را دگرگون کند. UC نشان دهنده یک تغییر الگوی ارتباطی مانند اختراع تلگراف است. UC با استفاده از تلفیق صدا ، ویدئو و داده موانع جغرافیایی ارتباطات را هموار می سازد. تجارت را می توان با سیاستی انجام داد که با پیشرفت شما همراه باشد.

  Cisco UC بخشی از یک راه حل یکپارچه است که شامل زیرساخت شبکه ، امنیت ، جابجایی اطلاعات ، محصولات مدیریت شبکه ، خدمات گردش کار ، استقرار انعطاف پذیر و گزینه های مدیریت برون سپاری ، بسته های مالی کاربر نهایی و شریک برنامه های ارتباطی شخص ثالث است.

  Cisco UC می تواند با ایجاد ارتباطات موثرتر و بدون از دست دادن ماهیت شخصی مکالمه رو در رو ، خط اصلی تجارت را به شدت تغییر دهد. ارتباط موثرتر منجر به کاهش زمان ورود به بازار و تحول زیرکانه فرایندهای تجاری از طریق همکاری می شود.

     اجزای راه حل سیسکو UC
  استراتژی سیسکو UC شامل صدا ، ویدئو و ترافیک داده در یک زیرساخت شبکه واحد است. تجهیزات UC سیسکو قادر به مدیریت هر سه نوع ترافیک و ارتباط با تمام پروتکل های شبکه مبتنی بر استاندارد است.

  ارتباطات IP سیسکو روشی جدید در ارائه عملکرد UC به مشتریان سازمانی است. Cisco UC به جای تحویل مجموعه ای از محصولات جدا از هم با تاریخ انتشار مختلف ، به صورت انتشار هماهنگ مجموعه ای یکپارچه از محصولات است که به عنوان یک سیستم ، مستند و پشتیبانی می شود.

   

  اجزای لایه های استاندارد به شرح زیر است:

  لایه زیرساخت: زیرساخت شامل روترها ، سوئیچ ها و دروازه های صوتی است. لایه زیرساخت بین همه دستگاه ها و برنامه های شبکه داده ، صدا و فیلم را حمل می کند. این لایه همچنین در دسترس بودن ، مدیریت ، کیفیت خدمات (QoS) و امنیت شبکه را فراهم می کند.
  لایه کنترل تماس: لایه کنترل تماس پردازش تماس ، کنترل دستگاه و مدیریت طرح و ویژگی های شماره گیری را فراهم می کند.

  کنترل تماس را می توان توسط CUCM ، CUCM Express یا CUCM نسخه تجاری (CMBE) ارائه داد. پردازش تماس از نظر فیزیکی از لایه زیرساخت مستقل است. به عنوان مثال ، CUCM ، Cisco Unified CMBE یا CUCM Express در یک شهر می تواند کنترل تماس دستگاهی را که از نظر فیزیکی در یک موقعیت جغرافیایی دیگر قرار دارد پردازش کند.

  لایه برنامه ها: برنامه ها مستقل از توابع کنترل تماس و زیرساخت فیزیکی پردازش صدا هستند. برنامه ها ، از جمله برنامه های ذکر شده در اینجا ، از طریق IP یکپارچه شده اند ، که به برنامه ها امکان می دهد در هر نقطه از شبکه قرار بگیرند:
  پیام صوتی ، پیامرسانی یکپارچه و برنامه های پیام رسان یکپارچه از طریق محصولات Cisco Unity ، Cisco Unity Express یا Cisco Unity Connections ارائه می شوند.
  مراکز تماس با اندازه های مختلف را می توان با Cisco Unified Contact Center و Cisco Unified Contact Center Express ساخت.
  Cisco Unified MeetingPlace و MeetingPlace Express سرورهای کنفرانس با مقیاس متوسط ​​تا بزرگ هستند که از ادغام ویدئو پشتیبانی می کنند. محصول MeetingPlace کنفرانس هایی به سبک سخنرانی را با همکاری و ابزار کنترل مقیاس پذیر ادغام می کند. Cisco Unified MeetingPlace Express در شرکتهای کوچک و متوسط ​​قرار دارد. MeetingPlace Express جانشین سرور Cisco Conference Connection است.
  پاسخ دهنده اضطراری سیسکو (ER) عملکرد اضطراری پیش فرض ارائه شده توسط CUCM را افزایش می دهد. Cisco ER به منظور اطمینان از اینکه تماس اضطراری با مرکز پاسخگویی ایمنی عمومی (PSAP) به درستی به PSAP مسئول تماس اضطراری آن سایت منتقل می شود ، به روزرسانی های مکان فیزیکی را ارائه می دهد. Cisco ER محل تماس گیرنده را شناسایی می کند و از طریق استفاده از استاندارد شناسایی شماره اتوماتیک استاندارد (ANI) / شناسایی تماس گیرنده (CLID) ، تمام تماس ها را از آن مکان فیزیکی به شماره شناسایی خط اضطراری (ELIN) ترسیم می کند. ELIN در PSAP به عنوان یک موقعیت واکنش اضطراری (ERL) ثبت شده است. استفاده از این قابلیت به اطمینان از انطباق موثرتر تعهدات قانونی یا قانونی کمک می کند ، در نتیجه خطرات زندگی و مسئولیت مربوط به تماس های اضطراری را کاهش می دهد.
  سرور Cisco Unified Presence اطلاعات مربوط به قابلیت دسترسی و ارتباطات کاربر را جمع آوری می کند و این اطلاعات را به عنوان نشانگر وضعیت در اختیار مدیر سیستم قرار می دهد. اطلاعات وضعیت شامل ارتباطات کاربر است.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag