Windows Server 2012 و 2012 R2 End of Support را برنامه ریزی کنید

[ad_1]

مشتریان به ویندوز سرور اعتماد می کنند تا بارهای کاری مهم و مهم ماموریت خود را اجرا کنند. با بازخورد مشتریان ، ما در حال معرفی نوآوری های جدید برای حجم کار Windows Server در Azure ، در محل و در انتها هستیم. اخیراً اعلام کردیم ویندوز سرور 2022 پیش نمایش ، که امنیت چند لایه پیشرفته ، قابلیت های ترکیبی و پیشرفت هایی را برای مدرن سازی برنامه ها با ظروف معرفی می کند. به همین ترتیب ، تعدادی پیشرفت مانند Azure Automanage برای Windows Server و Windows Admin Center در Azure برای ویندوز سرور در Azureبه

با معرفی بسیاری از نوآوری ها برای ویندوز سرور ، پشتیبانی از نسخه های قدیمی تر همراه با به روزرسانی های امنیتی منتشر شده در حالی که نسخه پشتیبانی می شود ، به پایان می رسد. طبق خط مشی چرخه عمر ، پشتیبانی از Windows Server 2012 و 2012 R2 End of Extended در حال نزدیک شدن است: پشتیبانی از Windows Server 2012 و 2012 R2 در 10 اکتبر 2023 به پایان می رسد.

مشتریان در حال ارتقا به آخرین نسخه ویندوز سرور هستند و از جدیدترین نوآوری برای مدرن سازی محیط فناوری اطلاعات خود استفاده می کنند. با این حال ، ما درک می کنیم که Windows Server بسیاری از برنامه های مهم تجاری را اجرا می کند و ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا مشتریان مدرن شوند. خوشحالیم که به اشتراک می گذاریم که ما از گزینه ها و مزایای بسیار خوبی برای مشتریان خود برای محافظت از حجم کاری آنها در هنگام تغییر با Azure و آخرین نسخه Windows Server استفاده می کنیم.

امروز ، ما اعلام می کنیم ویندوز سرور 2012 و 2012 R2 تمدید به روز رسانی امنیتی.

مشتریان می توانند حجم کار خود را به Azure منتقل کرده و به مدت سه سال دیگر ، فقط در Azure ، به روز رسانی امنیتی رایگان را دریافت کنند. مشتریانی که این نسخه های ویندوز سرور را در محل اجرا می کنند ، می توانند به روزرسانی های امنیتی گسترده را خریداری کنند.

علاوه بر این ، ما همچنین اعلام می کنیم ، یک سال دیگر از بروزرسانی امنیتی اضافی برای Windows Server 2008 و 2008 R2 فقط در Azure.

برای شروع برنامه ریزی پشتیبانی از Windows Server 2012 و 2012 ، لطفاً ما را بخوانید وبلاگ پایان پشتیبانی برای راهنمایی بیشتر ، به به روز رسانی های امنیتی گسترده مراجعه کنید سوالات متداول، و در مورد آخرین موارد در آن اطلاعات کسب کنید برنامه مهاجرت و مدرنیزاسیون لاجوردیبه

[ad_2]
Source link