Virgin Galactic در تاریخ 11 ژوئیه ریچارد برانسون را به فضا می فرستد

[ad_1]

چرا مهم است: ماموریت ویرجینس یونیتی 22 خدمه کاملی از دو خلبان و چهار متخصص ماموریت را در خود جای داده است. در میان خدمه ، خود ریچارد برانسون نیز حضور دارد که تجربه خصوصی فضانوردی این شرکت را ارزیابی خواهد کرد. این همچنین می تواند به این معنی باشد که برانسون ، رقیب پرواز فضایی ، جف بزوس را به فضا خواهد برد.

شرکت Virgin Galactic ، شرکت پروازهای فضایی که توسط ریچارد برانسون تاسیس شد ، دارای این شرکت است اعلام کرد که اولین پرواز کاملا خدمه آن ممکن است به زودی در 11 ژوئیه اتفاق بیفتد ، در انتظار همکاری هوا و هیچ نگرانی در آخرین لحظه ایمنی وجود ندارد.

به طور مشخص ، برانسون و سایر اعضای تیم محیط کابین ، راحتی صندلی ، تجربه بی وزنی و البته منظره زمین از کشتی را ارزیابی خواهند کرد. این جنبه ها ممکن است بی اهمیت به نظر برسند ، اما هنگامی که شما هزینه می کنید دلار بزرگ برای چنین تجربه ای ، بدون تردید می خواهید تا حد امکان سازگار باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=PSNdG2JYXxY

تاریخ – کمی بیشتر از یک هفته دیگر – قابل توجه است. اگر مأموریت طبق برنامه ریزی شده در 11 ژوئیه آغاز شود ، این بدان معنی است که برانسون جف بزوس را به فضا خواهد برد. بنیانگذار آمازون ، اگر به یاد بیاورید ، ماه گذشته اعلام کرد که او و برادرش در آنجا هستند اولین پرواز فضایی بشر Blue Origin برنامه ریزی شده برای 20 ژوئیه.

Virgin Galactic کل رویداد را در سرتاسر جهان به صورت مستقیم پخش خواهد کرد سایت اینترنتی و در شبکه های اجتماعی. روز پرواز در ساعت 9 صبح شرقی آغاز می شود.

[ad_2]
Source link