Ubisoft Connect (Uplay) 125.1.0.10585 بارگیری

[ad_1]

Ubisoft Connect (سابقاً Ubisoft Uplay) یک توزیع دیجیتالی ، مدیریت حقوق دیجیتال ، سرویس چند نفره و خدمات ارتباطی است که توسط Ubisoft ایجاد شده است تا تجربه ای شبیه به دستاوردها/غنائم ارائه شده توسط سایر شرکت های مختلف بازی ارائه دهد.

Ubisoft Connect یک سرویس رایگان است که در همه دستگاه ها موجود است. می توانید از طریق رایانه شخصی ، از طریق برنامه تلفن همراه یا حتی مستقیماً از بازی های خود به آن دسترسی پیدا کنید.

همه بازی های زنده Ubisoft و نسخه های جدید از خدمات و برنامه وفاداری Ubisoft Connect پشتیبانی می کنند. در بازی های کاتالوگ پشت ما ، می توانید به خدمات Ubisoft Connect (آمار ، مدیران ، Smart Intel در صورت وجود) دسترسی داشته باشید ، اما سیستم چالش غیرفعال است. در نتیجه ، ما تصمیم گرفتیم همه پاداش های موجود در این بازی ها را به شما ارائه دهیم: شما اکنون بیش از 1.000 پاداش رایگان برای لذت بردن دارید!

در همه سیستم عامل ها ، برای همه بازی ها ، با بازیکنان ارتباط برقرار کنید

چه در رایانه شخصی و چه در کنسول بازی کنید ، بخشی از یک شبکه جهانی بازیکنان Ubisoft با دسترسی به همه سرویس های یکسان خواهید بود. به روزرسانی های منظم راه های بیشتری برای تعامل با یک جامعه رو به رشد در اختیار شما قرار می دهد.

دوستان خود را در همه سیستم عامل ها پیدا کنید ، ببینید آنها چه بازی می کنند و دستاوردهای آنها را بررسی کنید

پیشرفت خود را در همه دستگاه ها حفظ کنید برای جدیدترین نسخه های*ما ، تمام پیشرفت بازی شما در Ubisoft Connect ذخیره می شود ، بنابراین اگر کنسول ها را تغییر دهید یا به رایانه شخصی بروید ، یک مرحله را از دست نخواهید داد.

در هر زمان به آمار خود دسترسی داشته باشید و با دوستان خود مقایسه کنید

با آمار ، پیشرفت و عملکرد خود در بازی های مورد علاقه خود به روز باشید.

خود را با دوستان خود مقایسه کنید ، مهم نیست که آنها روی چه پلتفرمی بازی می کنند

از Intel هوشمند برای بهبود جلسه بعدی خود استفاده کنید

قبل از شروع جلسه بازی ، نکات برجسته ای از بهترین اجراهای خود را همراه با برخی نکات شخصی بر اساس سبک بازی خود دریافت کنید.

هیچ خبر یا رویدادی را در مورد بازی های مورد علاقه خود از دست ندهید

برای دریافت آخرین اخبار بازی های خود ، فید خود را بررسی کنید: فصل های آینده ، چالش های جدید و پاداش ها … ما همه چیز را که باید در مورد بازی هایی که دوست دارید بدانید به شما می دهیم.

چه خبر:

  • نسخه اندروید به 6.1.2 به روز شد
[ad_2]
Source link