Twitch از دو سازمان ادعایی “حمله نفرت” شکایت کرد تا هویت آنها فاش شود

[ad_1]

خلاصه: طی چند ماه گذشته ، پخش کننده های Twitch از حملاتی که تحت عنوان “حملات نفرت” نامیده می شود ، عبور کرده اند. ظاهر ناگهانی فحاشی های بی پایان در چت ، آمیخته با حملات شخصی که ممکن است شامل جزئیات خصوصی پخش کنندگان باشد.

در پایان ماه اوت ، استریمرها تحت هشتگ #TwitchDoBetter ادغام شدند تا از Twitch پاسخ بخواهند. #ADayOffTwitch بود سازماندهی شده برای 1 سپتامبر به خط پایانی Twitch برسد. حدود 10 هزار پخش کننده کمتر در آن روز آنلاین شدند ، کاهشg اوج معمول Twitch از 4.5 میلیون بیننده همزمان به 3.5 میلیون بیننده.

توییچ از طریق گفتگو با رسانه ها به جامعه پاسخ داد اما به طور رسمی اقدامات متقابل آزار و اذیت را اعلام نکرد. سپس ، هفته گذشته ، آنها پرونده را تشکیل دادند شکایت حقوقی آنها علیه دو نفر ادعا می کنند که حملات نفرت انگیز را سازماندهی کرده اند و نرم افزار مورد نیاز برای انجام آنها را منتشر می کنند.

اما در شکایت ، Twitch اذعان می کند که آنها با وجود تحقیق در مورد نامهای واقعی متهمان نمی دانند ، اگرچه به نظر می رسد که تحت نظر احضاریه دادگاه می تواند هویت آنها را فاش کند. در شکایت ، نام کاربری Twitch ، CruzzControl و CreatineOverdose ذکر شده است.

از شکایت: “CruzzControl اعتراف کرده است که از ربات ها برای سرریز کانال های Twitch با محتوای مزاحم استفاده کرده است. آنها همچنین نحوه عملکرد ربات ها را نشان داده اند تا دیگران بتوانند از روش های مشابه برای انجام حملات نفرت انگیز استفاده کنند.

Twitch همچنین CreatineOverdose را مستقیماً به حملات نفرت انگیز مرتبط کرده است. به عنوان مثال ، در 15 اوت 2021 ، [they] از نرم افزار ربات خود برای نشان دادن چگونگی استفاده از آن برای اسپم کردن کانال های Twitch با توهین های نژادی ، توصیف های تصویری از خشونت علیه اقلیت ها ، و ادعای اینکه مهاجمان نفرت انگیز KKK هستند ، استفاده کردند.

این شکایت متهمان را برای محاکمه در کالیفرنیا ، جایی که دفتر مرکزی Twitch در آنجا است ، احضار می کند. Twitch معتقد است که CruzzControl در هلند زندگی می کند و CreatineOverdose در اتریش زندگی می کند.

پایان بازی Twitch کمی اسرارآمیز است. اگر آنها با موفقیت CruzzControl و CreatineOverdose را تحت تعقیب قرار دهند و جریمه کنند ، می تواند به عنوان هشداری برای دیگر سازمان دهندگان حملات نفرت انگیز عمل کند – که تکرار استراتژی آنها در موفقیت علیه توسعه دهندگان نرم افزارهای تماشا جعلی در سال 2016 خواهد بود.

یا شاید ، Twitch می خواهد از پیامدهای حقوقی علیه CruzzControl و CreatineOverdose استفاده کند تا آنها را مجبور کند اعضای دیگر آنچه که CreatineOverdose به عنوان “جامعه حمله به نفرت” توصیف کرده است ، که بیشتر در سرورهای مخفی Discord (واشنگتن پست) ساکن است را فاش کنند. تحقیق و بررسی اخیراً کشف شده است

در هر صورت ، نتیجه ای به احتمال زیاد به سرعت رخ نمی دهد ، به همین دلیل است که Twitch تاکید کرده است که نبردهای قانونی تنها یک جبهه در جنگی است که آنها علیه آزار و اذیت انجام می دهند.

Twitch: “شکایت به هیچ وجه تنها اقدامی نیست که ما برای مقابله با حملات هدفمند انجام داده ایم و آخرین مورد نیز نخواهد بود.” Twitch گفت واشنگتن پست “نفرت و آزار و اذیت در Twitch جایی ندارد و می دانیم که کارهای بیشتری برای انجام دادن داریم – اما امیدواریم این اقدامات ترکیبی به کاهش آسیب های فوری و غیرقابل قبول حملات هدفمند به جامعه ما کمک کند.”

اعتبار دکل سر کاسپار کامیل روبین، اعتبار بدنه او نداد

[ad_2]
Source link