TCL در حال رقابت با Samsung Galaxy Z Flip بود ، اما اکنون باید از نو شروع کرد

[ad_1]

در نامه: TCL امیدوار بود که یک گوشی تاشو به بازار بیاورد که برخلاف موتورولا Razr و گلکسی Flip3 سامسونگ باشد. این به معنای یک تلفن تاشو تاشو با قیمت اولیه 799 دلار بود ، اما ظاهراً حداقل تا یک سال دیگر این امکان وجود نخواهد داشت.

گوشی های تاشو چند سالی است که در این مرحله در دسترس هستند. با این حال ، افرادی که در واقع می خواهند یکی را بخرند از قیمت نسبتاً بالا و قابلیت اطمینان مشکوک دلسرد شده اند. تنها زمانی که سامسونگ Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 را عرضه کرد ، در نهایت مصرف کنندگان تمایل به ارتقاء به یکی را احساس کردند.

البته گزینه های دیگری مانند موتورولا وجود دارد کلاس 5G، رویول FlexPai 2، و حتی Mate Xs هواوی. مشکل این است که دو مورد اول به طور قطع قدرت کمتری دارند در حالی که گزینه دوم به خدمات Google Play دسترسی ندارد. مجموعه گلکسی Z سامسونگ نیز کامل نیست ، اما قیمت اولیه 999 دلار Galaxy Z Flip3 و دستورالعمل دقیق Galaxy Z Fold3 به هر دو گوشی کمک کرد فروختن Galaxy S21 و Galaxy Note 20.

در چند سال گذشته ، TCL نیز بوده است کار کردن در تلفن های تاشو مخصوص به خود این شامل رقیبی برای Galaxy Z Flip3 با نام پروژه شیکاگو می شود – تلاشی بلند پروازانه که متأسفانه 12 تا 18 ماه دیگر به تعویق افتاده است. این تصمیم درست قبل از رونمایی سامسونگ از گلکسی Z Flip3 گرفته شد.

استفان استریت ، مدیر بازاریابی TCL ، توضیح داد به دلایل متعدد ، شرکت به صفحه طراحی برمی گردد. یکی این است که TCL امیدوار بود یک دستگاه تاشو با قیمت مقرون به صرفه تر بسازد ، چیزی که با کمبود فعلی تراشه ها و دیگر اجزای ضروری امکان پذیر نیست. سپس عدم پشتیبانی حامل از مودم 5G که در داخل گوشی لغو شده وجود دارد.

دلیل دیگر مربوط به ضعف نام تجاری TCL در بازار گوشی های هوشمند است. دلیل این امر این است که این شرکت تنها پس از سالها فروش تلفن های مقرون به صرفه با نام تجاری آلکاتل و تا همین اواخر تحت عنوان ، فروش تلفن های تحت مارک خود را در سال 2020 آغاز کرد. توت سیاه و نخل مارک ها یکی از پیشنهادات فعلی ، ارائه می باشد TCL 20 Pro 5G – یک تلفن توانمند که می تواند خود را در برابر Samsung Galaxy A52 و Google Pixel 4a نگه دارد.

خبر خوب این است که TCL دست از این کار بر نمی دارد و قول داده که در نهایت تاشوهای خود را به بازار عرضه کند. با این حال ، بازار به شکل امروز هنوز در مراحل اولیه خود است. ممکن است سامسونگ اولین حرکت دهنده باشد ، اما بسیاری گمان می کنند که تا زمانی که اپل به این رقابت نپیوندد ، تاشوها تا حد زیادی افزایش نمی یابند. طبق گزارشات ، غول کوپرتینویی قصد دارد یکی را در اولین سال 2023 منتشر کند ، اما اگر دستگاه از استانداردهای بالای شرکت مطابقت نداشته باشد ، می تواند تغییر کند.

[ad_2]
Source link