TCL از 9999 دلار 8K Google TV با دوربین داخلی و فناوری مینی LED رونمایی می کند

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ TCL در حال گسترش خط تلویزیون خود با تلویزیون گوگل یکپارچه با مدلی است که به همان اندازه گران قیمت است. TCL X9 نه تنها 85 اینچ است بلکه از فناوری مینی LED و وضوح 8K HDR نیز برخوردار است. متأسفانه قیمت 9999 دلار آن را برای بیشتر افراد خارج از محدوده قرار می دهد.

ماه گذشته TCL از مدل های تلویزیون گوگل خود رونمایی کرد. اکنون خط تولید را با X9 ، بخشی از مجموعه XL مجموعه ای با اندازه 80 اینچ و بیشتر ، گسترش داده است. علاوه بر داشتن نور پس زمینه مینی LED ، از فناوری “OD Zero” استفاده می کند ، قسمت صفر نشان دهنده فاصله 0 میلی متری بین لایه نور پس زمینه و لایه صفحه نمایش LCD است. این باعث می شود تا یک ساختار فوق العاده باریک و یک حاشیه به سختی قابل مشاهده باشد. TCL اشاره می کند که X9 باریک ترین تلویزیون QLED آن تا به امروز است.

وضوح تصویر این تلویزیون تا 8K است. مشاهده چیزی در 33 میلیون پیکسل قانع کننده به نظر می رسد ، اگرچه هنوز محتوای بسیار کمی در آن وضوح اصلی موجود است.

TCL می نویسد که تصویر با فناوری AiPQ Engine با قابلیت یادگیری ماشینی تقویت می شود ، که به طور پویا رنگ ، کنتراست و وضوح را برای بهترین تجربه HDR 8K ممکن تنظیم می کند-از Dolby Vision ، HDR10 ، HDR10+و HLG پشتیبانی می کند.

با وجود TCL X9 بسیار نازک ، این شرکت شامل رانندگان تنظیم شده Onkyo در داخل یک نوار صوتی جداگانه 5.1.2 است. این تلویزیون همچنین دارای یک دوربین داخلی برای تماس های ویدئویی تمام صفحه Google Duo است و 100 of از طیف رنگ DCI-P3 را پوشش می دهد.

TCL می نویسد: “تلویزیون مینی LED 85” OD Zero همچنین دارای فناوری کنتراست مناطق TCL است که تصویر را در مناطق مختلف بهینه می کند تا کنتراست چشمگیری بین مناطق روشن و تاریک ایجاد شود.

در عین حال ، گیمرها باید از تاخیر کم X9 ، نرخ بروزرسانی متغیر و ویژگی حالت بازی خودکار و همچنین دو (از چهار) پورت HDMI 2.1 و یک eARC قدردانی کنند.

تمام این فناوری چشمگیر قیمت بالایی دارد: TCL وقتی در اواخر امسال وارد ایالات متحده می شود ، فقط یک دلار زیر 10 هزار دلار هزینه خواهد داشت. اما این با بسیاری از مجموعه های 8K با صفحه نمایش بزرگ دیگر سازندگان مطابقت دارد.

[ad_2]
Source link