Robinhood سهام خود را در Nasdaq با نماد علامت “HOOD” لیست خواهد کرد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ شرکت خدمات مالی آمریکایی ، که بیشتر به دلیل معاملات سهام بدون سهام و وجوه قابل معامله در بورس شناخته می شود ، مدارک لازم را برای ثبت سهام عادی کلاس A در Nasdaq تحت علامت “HOOD” به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرده است. ”

Robinhood هنوز انجام نشده است گفت چند سهم عرضه خواهد شد و همچنین دامنه قیمت پیشنهادی را تأیید نکرده است.

در پرونده SEC ، رابینودی گفت که قصد دارد بین 20 تا 35 درصد سهام خود را برای فروش به مشتریان Robinhood در سیستم عامل خود اختصاص دهد.

Robinhood در آن است بایگانی SEC نشان داد که تا 31 مارس 18 میلیون مشتری خرده فروشی (یا حساب تأمین مالی) داشته است ، در حالی که در پایان سال گذشته فقط 12.5 میلیون نفر بود. در مجموع ، این دارایی نزدیک به 81 میلیارد دلار دارایی مشتری را در اختیار دارد.

Robinhood امسال بسیار مورد توجه اخبار قرار گرفته است ، اگرچه همیشه از نظر مثبت نیست. همین دیروز ، رابینود بود سفارش داده شده توسط سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) برای پرداخت 70 میلیون دلار جریمه برای “خرابی های نظارتی سیستماتیک” و صدمه زدن به میلیون ها مشتری. این بزرگترین مجازات مالی است که توسط FINRA سفارش داده شده است.

این شرکت به دلیل نقش خود در این کشور مورد انتقاد قرار گرفت توقف دیوانگی GameStop در اوایل سال جاری و از آن زمان تاکنون با مشکلات مواجه شده است. در پرونده SEC ، این شرکت گفت که تلفن همراه مدیرعامل آن حتی به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد موضوع توسط دادستانی آمریکا توقیف شده است.

اعتبار تصویر دنیزن، ژو دیفنگ

[ad_2]
Source link