Razer ماوس بازی سیمی Basilisk V3 را با چرخ اسکرول خودکار تغییر می دهد

[ad_1]

به طور خلاصه: ریزر یک عضو جدید به خانواده موش های بازی Basilisk خود اضافه کرده است و ویژگی ای دارد که باید برای کاربران قدیمی Logitech آشنا باشد. Basilisk V3 جدید یک ماوس گیمینگ سیمی است که Razer آن را یک چرخ هوشمند شیب دار HyperScroll می نامد. کاربران می توانند چرخ پیمایش را طوری تنظیم کنند که بسته به سرعت چرخش چرخ ، به طور خودکار از حالت لمسی و چرخشی به حالت چرخش آزاد تغییر کند. همچنین می توانید این عملکرد را به صورت دستی با استفاده از دکمه ای در کنار چرخ برای کنترل بیشتر روی ویژگی تغییر دهید.

اگر به خاطر می آورید ، Logitech بیش از 15 سال پیش یک ویژگی بسیار مشابه به نام SmartShift را با موس MX Revolution خود معرفی کرد. چندی بعد ، شرکت این ویژگی را برای فعال سازی دستی اصلاح کرد. هر دو در شرایط خاص بازی و همچنین در استفاده روزانه از دسکتاپ فوق العاده مفید بودند.

جدیدترین Razer همچنین دارای 10 دکمه قابل برنامه ریزی (به علاوه یک دکمه تغییر مشخصات در پایین موس است که می تواند یکی از پنج پروفایل حافظه داخلی را فعال کند) و از یک سنسور نوری 26000 DPI Focus+ که می تواند تا 650 اینچ در ثانیه ردیابی کند. اشاره گر مجهز به سوئیچ های Razer Optical Mouse Switch Gen-2 است که برای 70 میلیون کلیک رتبه بندی شده اند و یک کابل Speedflex 6 پا.

همچنین 11 منطقه روشنایی Razer Chroma با 16.8 میلیون گزینه رنگ قابل تنظیم ، تنظیمات پیشرفته فاصله بلند کردن و فرود و تنظیمات حساسیت هنگام پرواز را خواهید یافت.

این Razer Basilisk V3 69.99 دلار قیمت دارد و می توان آن را مستقیماً از Razer نوشت.

[ad_2]
Source link