OnePlus Nord 2 5G در جیب وکیل هندی منفجر شد

[ad_1]

یک سیب زمینی داغ: گائوراو گولاتی ، وکیل مستقر در دهلی ، تصاویری از OnePlus Nord 2 خود را گزارش داده و به اشتراک گذاشته است که به گفته وی در حین استفاده از آن آتش گرفته و منفجر شده است. با این حال ، او به جای ارائه دستگاه به OnePlus برای تحقیق ، گفته است که قصد دارد این مشکل را از طریق قانونی حل کند و خواهان ممنوعیت فروش تلفن در هند است.

MySmartPrice توانست تصاویری نزدیکتر از تلفن خراب شده دریافت کند که ظاهراً قبل از شروع به کشیدن سیگار ، ناگهان در جیب لباس گولاتی داغ شده بود. علی رغم عدم استفاده و یا اتصال به برق ، ظاهراً در آن زمان حدود 90 درصد شارژ شده بود ، تلفن آتش گرفت و بلافاصله بعد در اتاقک های دادگاه منفجر شد. او همچنین ادعا می کند که بر اثر این آتش سوزی مجروح شده و از واکنش وان پلاس به این حادثه بسیار انتقاد کرده است.

وان پلاس ، به نوبه خود ، گفته است که قصد دارد این ادعا را بررسی کند ، هرچند از ارائه هیچ گونه غرامت خودداری کرده است زیرا نمی تواند بدون داشتن تلفن برای بررسی ، تحقیق انجام دهد. این شرکت روز جمعه به سایت گفت:

عصر روز گذشته ، فردی در مورد پرونده انفجار وان پلاس Nord 2 در توییتر به ما اطلاع داد […] با این حال ، علیرغم تلاش های متعدد برای تجزیه و تحلیل دستگاه ، از جمله بازدید از محل اولیه برای بررسی آن در حضور فرد ، او تا کنون فرصت انجام تشخیص مناسب را از ما دریغ کرده است. در چنین شرایطی ، محال است که ما مشروعیت این ادعا را تأیید کنیم یا به مطالبات این فرد برای جبران خسارت بپردازیم.

این اولین مورد آتش گرفتن Nord 2 نیست. تلفن دیگری قبلاً در آغاز ماه اوت ، کمتر از دو هفته پس از عرضه ، در آتش سوخت. به گفته وان پلاس ، این یک “حادثه منفرد با عوامل خارجی” بود ، اما یکی دیگر از گوشی هایی که یک ماه بعد منفجر شد ، مطمئناً به آنها اطمینان نمی دهد.

به نظر می رسد گولاتی موافق است. وی علاوه بر شکایت رسمی از OnePlus India از طریق پلیس ، همچنین قصد دارد با تشکیل پرونده به دادگاه های مصرف کننده هند ، دستور جلوگیری از فروش گوشی در کشور و وان پلاس را برای بازرسی تلفن ها فراخواند.

[ad_2]
Source link