Humble Bundle از اواسط ژوئیه 15-30 درصد از فروش خود را کاهش می دهد

[ad_1]

در نامه: Humble Bundle با تغییر بحث برانگیز در قالب بودجه خود که برخی از گیمرها را در اسلحه قرار داده است ، رو به جلو است. به طور خلاصه ، این شرکت به زودی فروش اجباری 15-30 درصدی را از بالا بر می دارد ، اما گیمرها همچنان می توانند بودجه باقیمانده را به نظر خود اختصاص دهند.

از همان ابتدا ، Humble Bundle به خریداران این امکان را می دهد تا نحوه تقسیم مبلغ پرداختی خود را بین ناشران ، موسسات خیریه و خود Humble تعیین کنند. اما در ماه آوریل ، این شرکت بی سر و صدا شروع به کار کرد آزمایش کردن با حذف نوار لغزنده خیریه. این حرکت باعث عصبانیت گیمرها و ناشران شد و Humble را وادار به این کار کرد عقبگرد یک ماه بعد اسلایدر را برای همه برگردانید.

در پست اخیر وبلاگ ، فروتن فاش شد که در اواسط ماه ژوئیه تکرار جدیدی از اسلایدرها ارائه خواهد شد. به طور خلاصه ، Humble به زودی بین 15 تا 30 درصد از درآمد را حفظ خواهد کرد. وجوه باقیمانده را می توان به دلخواه خود توسط خریدار تقسیم کرد.

تا این مرحله ، خریداران این امکان را داشتند که برش Humble را به صفر برسانند.

طبق گفته Humble ، تغییرات قابل توجهی در نمای ویترین فروشگاه کامپیوتر از زمان آغاز راه اندازی بسته های نرم افزاری در سال 2010 ، این حرکت را ضروری می کند ، “و ما برای ماندن در مأموریت باید با آن پیشرفت کنیم.”

“تغییر اسلایدرها به ما امکان می دهد تا به سرمایه گذاری در محتوای جالب توجه ادامه دهیم تا بتوانیم به رشد جامعه فروتن ادامه دهیم که در نهایت کمک های مالی بیشتری را برای اهداف خیرخواهانه انجام می دهد. ما همچنین به ایجاد راه های بیشتری برای بازپرداخت ادامه می دهیم ، مانند 100٪ به بسته های خیریه. “

شایان ذکر است این واقعیت است که Humble Bundle بود خریداری شده توسط IGN Entertainment، یک شرکت تابعه از Ziff Davis ، در سال 2017 با مبلغی نامشخص. در سال 2019 ، بنیانگذاران Humble Bundle جان گراهام و جف روزن از آنجا خارج شدند.

تا به امروز ، Humble Bundle به 200 میلیون دلار کمک خیرخواهانه نزدیک می شود.

اعتبار تصویر Casimiro PT

[ad_2]
Source link