GOG با اضافه کردن شش بازی کلاسیک به فهرست خود ، روز پیاده روی را جشن می گیرد

[ad_1]

چرا مهم است: 8 سپتامبر روز Star Trek است و GOG برای بزرگداشت 55 سال از حق امتیاز رسانه های علمی تخیلی ، با Activision همکاری کرده است که نیمی از بازی های کلاسیک Star Trek را از دوران طلایی به پلتفرم خود بیاورد.

بر روی صفحه بازی های Star Trek، شما شش مورد علاقه طرفداران از جمله پیاده روی ستاره: شر پنهان، پیاده روی Star: Voyager – Elite Force، پیاده روی ستاره: تیم دور، پیاده روی ستاره ای: فرمانده پل، Star Trek: Starfleet Command III و Star Trek: Elite Force IIبه هر بازی 9.99 دلار قیمت دارد و گفته می شود که همه آنها برای اولین بار بدون مشکل روی ویندوز 10 اجرا می شوند ، اگرچه برخی از بررسی های اولیه Starfleet Command III خلاف این را نشان می دهد.

همه آنها فاقد DRM هستند و همه به جز Hidden Evil از چندنفره محلی نیز پشتیبانی می کنند. الزامات سیستم نیز نباید نگران کننده باشد ، زیرا همه آنها در این مرحله تقریباً 20 ساله هستند و به راحتی می توانند بر روی سخت افزار مدرن اجرا شوند.

Star Trek توسط Gene Roddenberry تصور شد و اولین قسمت آن در 8 سپتامبر 1966 در شبکه NBC پخش شد. این اولین بازی ویدئویی Star Trek کمی بعد در سال 1971 به عنوان یک عنوان مبتنی بر متن نوشته شده در BASIC آمد. از آن زمان تاکنون بیش از 100 بازی مبتنی بر حق رای دادن در بسیاری از پلتفرم ها منتشر شده است ، بدون ذکر همه مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی که در 55 سال گذشته آنها را همراهی کرده اند.

GOG حداقل دو عنوان Star Trek دیگر در دست تهیه دارد که می توانید به لیست دلخواه خود اضافه کنید: پیاده روی Star: Armada و پیاده روی Star: Armada IIبه ما هنوز تاریخ راه اندازی این بازی ها را نداریم ، اما آنها “بعداً” معرفی می شوند.


[ad_2]
Source link