Fire TV Stick 4K Max جدید آمازون Wi-Fi 6 و سخت افزار سریعتر را با قیمت کمتر از 55 دلار به شما اضافه می کند

[ad_1]

چرا مهم است: آمازون نسخه ارتقا یافته Fire TV Stick 4K خود را با اتصال بی سیم سریعتر و عملکرد کلی بهتر معرفی کرده است. به گفته آمازون ، این مقرون به صرفه ترین دستگاه رسانه ای جریان است که از Wi-Fi 6 در یک شوت طولانی پشتیبانی می کند.

این Fire TV Stick 4K Max پردازنده چهار هسته ای جدید 1.8 گیگاهرتزی در کنار 2 گیگابایت رم دارد. به گفته آمازون ، این ترکیب سخت افزاری 40 درصد قوی تر از دستگاه هایی است که در Fire TV Stick 4K اصلی عرضه شده است ، به این معنی که برنامه ها سریعتر بارگیری می شوند و ناوبری باید حتی روانتر باشد.

استریمر جدید آمازون از 4K UHD ، HDR و HDR10+ و همچنین Dolby Vision و Dolby Atmos پشتیبانی می کند و دارای جدیدترین ریموت صدا Alexa است. با استفاده از سینمای خانگی الکسا ، کاربران می توانند به صورت بی سیم به بلندگوهای هوشمند اکو یا استودیو اکو متصل شوند تا یک تجربه صوتی همهجانبه را تجربه کنند.

مطالب مرتبط: آمازون اولین مجموعه تلویزیونی خود با نام تجاری Omni Series و 4-Series را معرفی کرد

Fire TV Stick 4K Max همچنین اولین پخش کننده رسانه آمازون است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، که از طریق چیپست MediaTek MT7921LS Wi-Fi 6 فعال می شود. مطمئناً برای استفاده سریعتر از اتصال به روتر سازگار با Wi-Fi 6 احتیاج خواهید داشت ، اما با وجود همه چیز در سرور ، می توانید جریان 4K و بازی روان تر را انجام دهید. آمازون لونابه

و اگر صرفه جویی در مصرف انرژی برای شما نقطه فروش است ، خوشحال می شوید که بدانید این اولین پخش کننده آمازون است که با گواهینامه Energy Star راه اندازی می شود.

Fire TV Stick 4K Max آمازون در دسترس است پیش سفارش قیمت 54.99 دلار به دنبال راه اندازی آن در 7 اکتبر باشید.

[ad_2]
Source link