Apricorn بزرگترین SSD قابل حمل رمزگذاری شده در سخت افزار را منتشر کرد

[ad_1]

به طور خلاصه: Apricorn سری دیسک های قابل حمل رمزگذاری شده رمزگذاری شده Aegis Fortress L3 خود را گسترش داده و شامل نسخه جدید SSD 20 ترابایتی است. بزرگترین درایو در نوع خود دارای چندین ویژگی امنیتی داخلی است ، از جمله محافظت فیزیکی از دستکاری ، صفحه کلید مقاوم در برابر سایش ، عملکرد بدون نرم افزار و رمزگذاری سخت افزار 256 بیتی AES XTS در زمان واقعی. در نتیجه ، سرعت انتقال اطلاعات آن چیز چشمگیری نیست ، اما عملکرد باید برای کاربرانی که به دنبال چنین سطح بالایی از امنیت در یک درایو قابل حمل هستند ، قابل قبول باشد.

داشتن “قلعه” به نام خود به اندازه کافی اشاره می کند به زردآلو قلعه Aegis L3 برای مصرف کننده معمول در نظر گرفته نشده است بلکه سازمانهای دولتی ، بخشهای برق و بهداشت و شرکتهایی هستند که به دنبال محافظت و انتقال داده های حساس با بالاترین سطح امنیت هستند.

درایو Aegis از استاندارد NIST با سطح FIPS 140-2 سطح 3 مطابقت دارد که طبق گفته Apricorn بیش از نیاز دولت فدرال ایالات متحده برای محافظت از داده های حساس است. مطابقت با این استاندارد اطمینان می دهد که درایو مقاومت در برابر دستکاری فیزیکی را ارائه می دهد ، از احراز هویت مبتنی بر هویت استفاده می کند و لایه های فیزیکی یا منطقی را برای انتقال ایمن داده های حساس (کلیدهای خصوصی ، رمزهای عبور ، پین ها) بین رابط ها اضافه کرده است.

در حالی که نوع HDD این درایو از دیسک 5400 دور در دقیقه استفاده می کند و ظرفیت آن بین 500 گیگابایت تا 5 ترابایت موجود است ، Apricorn نوع فلش NAND را در داخل نسخه SSD مشخص نکرده است که از 512 گیگابایت تا 20 ترابایت ارائه می دهد. در همین حال ، انتقال اطلاعات با رمزگذاری سخت افزاری 256 بیتی به حداکثر 370 مگابایت در ثانیه می رسد.

این درایو از کابل USB 3.2 Type-A برای رابط استفاده می کند و در جعبه دارای کابل Type-A و -C است. عملکرد بدون نرم افزار آن ، سازگاری گسترده سیستم را برای کار کردن در ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، سیمبین و سایر سیستم عامل ها امکان پذیر می کند. این محصول با 3 سال ضمانت محدود ارائه می شود و برای خرید در وب سایت رسمی زردآلو موجود است.

[ad_2]
Source link