Alan Wake Remastered پاییز امسال برای رایانه های شخصی ، Xbox و PlayStation عرضه می شود

[ad_1]

در نامه: Remedy Entertainment هفته کاری کوتاه خود را با پای راست شروع می کند و شایعات را در آخر هفته تأیید می کند که واقعاً در حال راه اندازی ریمستر آلن ویک است (و مدتی است که شروع شده است). جزئیات کامل راه اندازی هنوز به اشتراک گذاشته نشده است ، اما می دانیم که بازی به موقع برای تعطیلات در دسترس خواهد بود.

توسعه دهنده است مشارکت با انتشار Epic Games در پروژه ، به این معنی که در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله PC ، Xbox Series ، خانواده Xbox One و برای اولین بار ، PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس خواهد بود.

سام لیک ، مدیر خلاق در Remedy Entertainment ، گفت که بازسازی کننده خواهد بود تجربه اصلی سالها پیش بسیاری از بازیکنان عاشق آن شدند (در واقع ، بیش از 11 سال از اولین بار که روی Xbox 360 عرضه شد می گذرد). لیک گفت: “ما نمی خواستیم آن را تغییر دهیم.” اما همه تصاویر بصری ، از جمله مدل شخصیت خود ویک و فیلم های بازی ، با ارتقاء نسل بعدی به روز شده و بهبود یافته اند.

“این برای شماست. امیدوارم از آن لذت ببرید ، یا دوباره ، مانند ملاقات با یک دوست قدیمی ، یا برای اولین بار. ” – سام لیک ، مدیر خلاق در Remedy Entertainment.

این بازی داستان آلن ویک ، رمان نویس هیجان انگیز را روایت می کند که سعی می کند راز ناپدید شدن همسرش را در تعطیلات فاش کند. در تمام این مدت ، رویدادهای جدیدترین کتاب ویک – که او یادش نیست آنها را نوشته باشد – در زندگی واقعی شروع می شود. دو “قسمت” اضافی به عنوان DLC در دسترس قرار گرفت ، اگرچه هیچ اشاره ای به قرار دادن آنها در ریمستر نشد.

در سال 2017 ، به نظر می رسید که یک مسئله صدور مجوز مربوط به موسیقی متن آن پایان اجرای بازی را در ویترین های دیجیتالی نشان می دهد ، اما خوشبختانه به استیم بازگشت بیش از یک سال بعد

لیک گفت که Alan Wake Remastered پاییز امسال در دسترس خواهد بود.

[ad_2]
Source link