یک هفته مانده! اجلاس سرور ویندوز سرور 2020

[ad_1]

آیا برای اجلاس سرور ویندوز سرور 2020 آماده هستید؟ فقط یک هفته دیگر فرصت نداریم و هنوز زمان برای ثبت نام باقی مانده است. شما نمی خواهید محتوای کاملاً جدید Windows Server را که توسط کارشناسان فنی AMAZING ما تهیه و ارائه شده است از دست دهید!

ساعت 9:00 صبح PST در تاریخ 29 اکتبر 2020 برای یک تجربه همه در یک تنظیم کنید که در آن شما با جدیدترین و بهترین ها در Windows Server آشنا خواهید شد و فرصت شرکت در تعدادی از فعالیت های سرگرم کننده را دارید. مسابقه های قرعه کشی و چالش های پاپ آپ وجود دارد که می تواند یکی از بیش از 50 جایزه از جمله کولرهای مارک Surface Pro ، Surface Go’s و Microsoft را برای شما به دست آورد!

اکنون ثبت نام کنید برای اجلاس سرور ویندوز سرور 2020.

امسال ما دارای نوآوری و قابلیت های بسیار جذاب جدیدی هستیم که قصد داریم در مورد Windows Server داخلی ، مدیریت یک محیط ترکیبی و برای اجرای Windows Server on Azure درباره آنها صحبت کنیم. اگرچه مطمئناً دستور کار کاملی داریم ، اما در اینجا برخی از موضوعات و سخنرانانی است که فرصت شنیدن آنها را خواهید داشت.

  • بهترین روش های Windows Server و موارد بعدی– جف وولسی ، ند پایل
  • نوآوری هایی مانند Azure Automanage و Azure Arc سرورهایی را فعال می کنند– دین ولز ، رایان پوفر
  • موضوعات ویژه پیرامون Azure Stack HCI ، از جمله سرویس Azure Kubernetes-کاسموس داروین ، بن آرمسترانگ ، مت مک اسپریت
  • جدیدترین مرکز سیستم—Srividya Varanasi

برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از اعلامیه های اخیر ویندوز سرور که در اجلاس سرور ویندوز بیشتر به جستجو خواهیم پرداخت ، مقاله ما را بخوانید وبلاگ اعلامیه Windows Server Summit 2020.

قبل از تنظیم ، در اینجا برخی از مواردی که باید بدانید وجود دارد:

  • در حالی که این رویداد در جریان است ، در چت س freeال کنید و یکی از کارشناسان ما پاسخ خواهد داد.
  • اگر شرکت در قرعه کشی را انتخاب کنید ، می توانید پیشرفت خود را در تعداد امتیازاتی که مستقیماً از سیستم عامل تولید کرده اید (قوانین رسمی موجود در برگه منابع) پیگیری کنید.
  • با استفاده از نمادهای Twitter ، LinkedIn یا Tech Community در سیستم عامل از طریق رسانه های اجتماعی با ما درگیر شوید.

اکنون ثبت نام کنید

اکنون که لیستی از دلایل اجلاس امسال سرور ویندوز را که نمی خواهید آن را از دست بدهید ، به شما ارائه دادیم ، مشتاقانه منتظر دیدن شما در آنجا هستیم. بازدید آخرین پست انجمن سرور Windows Server برای منابع ویندوز سرور ، از جمله آموزش ، اسناد و مسیرهای یادگیری کاملا جدید ما.

[ad_2]
Source link