گفته می شود اپل در برابر دانگل تلویزیون ارزان قیمت تصمیم می گیرد ، در عوض تولید محتوای اصلی را دو برابر می کند

[ad_1]

در نامه: گفته می شود اپل به دلیل نگرانی مبنی بر اینکه چنین دستگاهی شهرت آن را به عنوان خالق دستگاه های درجه یک خدشه دار می کند ، با جایگزینی ارزان قیمت جایگزین پخش کننده رسانه ای Apple TV خود تصمیم نگرفته است. در عوض ، شرکت مستقر در کوپرتینو محتوای اصلی را برای پلتفرم پخش خود دو برابر می کند و بیشتر به تلاش های بازاریابی می پردازد.

منابع آگاه به این موضوع گفتند اطلاعات (از طریق paywalled ، MacRumors) که چند سالی بود که اپل به دانگل تلویزیون ارزان قیمت علاقه داشت. گفته می شود که این پروژه توسط یک مدیر بازاریابی ویدئویی و صوتی به نام تیم توردال هدایت شده است ، وی معتقد بود که یک دستگاه ارزان تر می تواند درهای بیشتری را برای مشترک شدن در Apple TV+باز کند.

اما فیل شیلر و گرگ جوسویاک مخالف بودند. آنها استدلال کردند که ورود به تجارت ایجاد دستگاههای ارزان قیمت و کم حاشیه فقط به شهرت اپل به عنوان تولید کننده محصولات برتر لطمه می زند. مدیران ارشد در این نبرد پیروز شدند و گفته می شود توردهال چندی پیش اپل را ترک کرد.

در عوض ، اپل تصمیم گرفت برنامه Apple TV+ را در سایر سیستم عامل ها در دسترس قرار دهد و حتی با Roku قرارداد بست تا دکمه اختصاصی Apple TV+ را روی ریموت های Roku قرار دهد.

با نگاهی به آینده ، اپل همچنین علاقه مند است محتوای اصلی خود را برای سال 2022 افزایش دهد.

منابع می گویند اپل قصد دارد سال آینده حداقل یک مورد جدید در هفته عرضه کند ، که بیش از دو برابر برنامه زمانبندی انتشار آن در سال 2021 خواهد بود.

همچنین اپل امسال بودجه بیشتری را به بودجه بازاریابی محتوا اختصاص داده است. شمال 500 میلیون دلار اعتقاد بر این است که اپل بسیار کمتر از این مبلغ را صرف بازاریابی نمایش های خود در سال 2020 کرده است ، اما هنوز با 1.1 میلیارد دلار که Netflix در بازاریابی در نیمه اول سال 2021 هزینه کرده فاصله زیادی دارد.

اعتبار تصویر جیمز یارما

[ad_2]
Source link