کارت گرافیک GeForce RTX 3080 Ti انویدیا 20 گیگابایت در خرده فروشی روسی نمایش داده می شود

[ad_1]

در نامه: به نظر می رسد که انویدیا در حال آماده سازی RTX 3080 Ti با 20 گیگابایت حافظه ویدئویی سالم تر است ، اما مشخص نیست چه زمانی می توانید آن را خریداری کنید ، حتی اگر استطاعت پرداخت هزینه زیاد را داشته باشید. بخش نگران کننده تر این است که ما مجبور نیستیم منتظر ورود کارت های گرافیک نسل بعدی باشیم تا شاهد پردازنده های گرافیکی واحد با قدرت بیش از 400 وات باشیم-سخت افزارهای نسل متوسط ​​داغ تر و تشنه تر از همیشه به نظر می رسند.

وقتی استیو والتون خودمان آزمایش شده GeForce انویدیا RTX 3080 Ti کارت گرافیک ، او نمی تواند از خودش بپرسد که مخاطبان این محصول چه کسانی هستند. RTX 3080 Ti ثابت کرده است که عضوی قدرتمند از خانواده Ampere است ، اما در عین حال یک نسخه گران قیمت و زمان بندی ضعیف بود که تنها نصف VRAM آن بود. RTX 3090به

شایعات ماه هاست که در مورد به روزرسانی RTX 3080 با 20 گیگابایت VRAM در حال انتشار است ، اما هنگامی که RTX 3080 Ti وارد شد ، طرفداران انویدیا را تنها با 12 گیگابایت ناامید کرد ، کمتر از هر یک از کارت های رده بالای AMD Radeon 6000. با این حال ، Asus و Gigabyte سال گذشته دچار افت شدند و SKU های RTX 3080 Ti منتشر نشده را با 20 گیگابایت حافظه ویدئویی نشان دادند ، بنابراین فقط زمان زمان بود تا دوباره ظاهر شوند.

این هفته ، یک کاربر ناشناس بارگذاری شد ظاهراً سیستم عامل کارت گرافیک Gigabyte Aorus GeForce RTX 3080 Ti Xtreme (GV-N308TAORUS X-20GD) است که توسط momomo_usبه همچنین به نظر می رسد شناسه دستگاه با مدل 12 گیگابایتی موجود در ماه ژوئن متفاوت است ، که نشان می دهد این مدل می تواند همان مدل مورد انتظار 20 گیگابایت باشد.

به غیر از این ، به نظر می رسد مدل جدید مجهز به همان حافظه GDDR6X با سرعت 19 گیگابیت بر ثانیه است که از طریق گذرگاه حافظه کوچکتر 320 بیتی استفاده می شود. در صورت صحت ، این بدان معناست که RTX 3080 Ti جدید دارای 17 درصد پهنای باند کمتر از مدل فعلی خواهد بود. با این وجود ، جنبه نگران کننده تر ، قدرت 420 وات است که می تواند نشانه ای نگران کننده باشد چیزهای آیندهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Nsabr8e0sa4

اگر این شما را قانع نمی کند ، ظاهراً یک خرده فروش روسی به نام HARDVAR وجود دارد فروش این کارت گرافیک جدید در سن پترزبورگ به قیمت 225،000 روبل – معادل 3،071 دلار. یکی دیگه زنگ زد ZSCOM همچنین در حال پرش در عملیات است. طبق معمول ، استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری شده قبلاً دست به دست شده اند تا توانایی تبدیل وات به میلیون ها هش را که تراکنش های شبکه اتریوم را تأیید می کنند ، آزمایش کنند.

یکی از این معدنچیان نتایج خود را در مورد به اشتراک گذاشت یوتیوب، و از نظر ظاهری ، به نظر نمی رسد که کارت دارای محدودیت نرخ هش باشد. پس از کمی تغییر ، او توانست 94 MH در ثانیه دریافت کند ، که کمتر از RTX 3090 است اما به طور قابل توجهی بهتر از RTX 3080 Ti موجود است ، که تنها قادر است به 65-66 MH در ثانیه برسد. یوتیوبر همچنین توضیح داد که او توانسته به 98 MH در ثانیه برسد ، اما کارت در آن سرعت پایدارتر نبود.

با توجه به این واقعیت که یکی از خرده فروشان روسی در حال فروش RTX 3080 Ti 20GB است و دیگری در حال حاضر مدل جدید را در وب سایت خود لیست کرده است ، دیگر مجبور نخواهیم بود مدت زیادی منتظر بمانیم تا در مکان های بیشتری ظاهر شود. در مورد قیمت ، ممکن است MSRP جایی بین RTX 3080 Ti 12GB و RTX 3090 باشد که به ترتیب دارای MSRP 1200 دلار و 1500 دلار هستند – نه اینکه انتظار داشته باشید این مدل جدید RTX 3080 Ti را پیدا کنید. در در هر نقطه نزدیک به قیمت توصیه شدهبه

شایعات در مورد یک هیولا نیز افزایش یافته است RTX 3090 Super در حال کار است ، و این نیز دارای TGP متورم بیش از 400 وات خواهد بود. اگر چه چیزی به نظر می رسد ، به نظر می رسد دوران پردازنده های گرافیکی منفرد بیش از 400 وات در حال حاضر در حال حاضر است ، علیرغم نشانه هایی که نشان می دهد مدل های نسل بعدی Nvidia و AMD آن را به پیش خواهند برد.

در همین حال ، اینتل روی GPU های Alchemist خود سخت کار می کند ، اما آنها کار می کنند دور از آمادگی برای مبارزه با جانورانی که از سیاه چال های دو تولیدکننده دیگر بیرون می آیند.


[ad_2]
Source link