کارت های واکسن Digital Covid-19 و نتایج آزمایش اکنون بطور طبیعی در Android پشتیبانی می شوند

[ad_1]

چرا مهم است: گوگل به کاربران آندروید اجازه می دهد کارت واکسن Covid-19 و اطلاعات آزمایش را در سیستم گذرگاه خود ، که برای کارتهای غیرپرداخت استفاده می شود ، ذخیره و نمایش دهند ، از ارائه دهندگان منتخب در ایالات متحده. این شرکت می نویسد که توسعه دهندگان سازمان های مراقبت های بهداشتی ، سازمان های دولتی و سازمان هایی که از طرف مقامات بهداشت عمومی مجاز به توزیع واکسن ها و آزمایشات Covid هستند ، به API Google Pay’s Passes برای ایجاد نسخه دیجیتالی اسناد دسترسی خواهند داشت.

دیجیتال کارت واکسیناسیون Covid-19 نام و تاریخ تولد گیرنده ، واکسنی که دریافت کرده اند و تاریخ هر دو دوز را نشان می دهد. می توانید اطلاعات را در بیش از یک دستگاه ذخیره کنید و برای دسترسی به ویژگی نیازی به برنامه Google Pay ندارید ، که به دستگاهی با Android 5 یا بالاتر نیاز دارد و دارای گواهی Play Protect است.

گوگل می نویسد که کاربران می توانند واکسن یا اطلاعات آزمایش خود را با مراجعه به وب سایت یا برنامه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود یا از طریق متن یا ایمیل پیدا کنند. اگر آنها از این ویژگی پشتیبانی می کنند ، باید گزینه ذخیره در تلفن برای ذخیره آن در Google Pay وجود داشته باشد – حتی اگر برنامه را ندارید. Google توصیه می کند میانبر را به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا سریعتر به کارت Covid دسترسی پیدا کنید.

Google به کاربران اطمینان می دهد که داده های آنها را در فضای ابری ذخیره نمی کند ، آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد یا از آنها برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نمی کند ، اما برخی از اطلاعات را جمع آوری می کند ، از جمله اینکه چند بار از کارت و در چه روزهایی استفاده می کنند.

همانطور که توسط The Verge، برخی از ایالت ها ، مانند نیویورک و کالیفرنیا ، نسخه اختصاصی کارت واکسن دیجیتال را دارند ، مانند بسیاری از کشورها – نسخه انگلستان از طریق برنامه NHS قابل دسترسی است. اما گوگل می تواند کل مراحل را برای مقامات بهداشتی و مردم آسان کند.

اعتبار تصویر: استودیو رمانتیک

[ad_2]
Source link