پشتیبانی کانتینر ویندوز سرور در سرویس Azure Kubernetes اکنون به طور کلی در دسترس است

[ad_1]

ظرفیون یک است توسعه رایانش ابری مهم برای ایجاد ، آزمایش ، استقرار و مدیریت یکپارچه برنامه های ابری. ظروف نیز بسیاری از مشتریان ما را با فناوری های جدید از جمله Docker ، ظروف ویندوز ، ارکستراسیون و سرویس های میکرو آشنا کرد. امروز ، ما هیجان زده ایم که در دسترس بودن کلی پشتیبانی کانتینر سرور ویندوز در سرویس Azure Kubernetes را اعلام کنیم.

بسیاری از مشتریان ما با استفاده از جدیدترین الگوهای طراحی ، برنامه های جدیدی را با الهام از میکروسرویس ایجاد می کنند ، اما غالباً عملکردهای اصلی تجاری آنها بر روی برنامه هایی اجرا می شود که قبل از اینکه Kubernetes حتی یک پروژه باشد. ماه های گذشته چالش ها و فرصت های جدیدی را برای بسیاری از ما به همراه داشته است ، برخی از مشتریان تقاضای بی سابقه ای در زمینه خدمات خود دارند در حالی که برخی دیگر به دنبال راه هایی برای جمع آوری حجم کار و کاهش هزینه ها به منظور صرفه جویی در مشاغل هستند. ما با مشتریان همکاری کرده ایم تا با استفاده از ظروف Windows Server در سرویس Azure Kubernetes ما هر دو چالش را برطرف کنند. اغلب مشتریان می توانند بارهای کاری متعدد را روی یک گره یکپارچه کرده و چگالی را افزایش داده و در عین حال زمان کارکرد و در دسترس بودن را افزایش دهند. هنگامی که تقاضا افزایش می یابد ، آسان تر می شود خدمات و گره ها را برای پاسخگویی به نیازهای واقعی کسب و کار افزایش داد.

Woolworths (Woolies) یکی از مبتکران برجسته در صنعت سوپر مارکت و خواربارفروشی استرالیا است که این مزایا را در طول بیماری همه گیر جهانی بهداشت تجربه کرده است ، زیرا نیک اشکنازی ، مدیر ارشد فناوری دیجیتال ، می گوید:

“به دلیل افزایش تقاضا برای خدمات تجارت الکترونیک ما در پی بحران بهداشت جهانی ، ما مجبور شدیم قابلیت آنلاین خود را به طرز باور نکردنی سریع افزایش دهیم. ترافیک وب سایت ما دو برابر شده و استفاده از برنامه ما بیش از 320 درصد افزایش یافته است.

با سرویس Azure Kubernetes ما توانسته ایم برخی از مراحل دستی که قبلاً در نسخه های ما مورد نیاز بوده را حذف کنیم – سرعت بخشیدن به روند و افزایش قابلیت اطمینان تحویل ما.

به همراه مایکروسافت ، ما توانسته ایم سایت و برنامه خود را به آسانی در دسترس مشتریان خود در زمان حساس قرار دهیم و از صف دیجیتالی که بسیاری از خرده فروشان دیگر مجبور به اجرای آن بوده اند ، اجتناب کردیم. “

در پنج سال گذشته ، ما داشته ایم پیشرفت چشمگیری داشته است با Azure Kubernetes. امروز ما تا نسخه 1.18 هستیم و از آن زمان بیش از 70،000 تغییر در پروژه ادغام شده است. ما همچنین مجبور شدیم از طریق گردش کار کلیدی مشتریان در AKS کار کنیم ، چندین گره را جمع آوری کنیم و مدل های مختلف وصله و به روزرسانی را انجام دهیم ، و ما همچنان پیشرفت هایی را در داخل جامعه و خدمات انجام می دهیم تا برنامه های کاربردی بر اساس لینوکس یا ویندوز را آسان تر و قابل اطمینان تر کنیم. به عنوان مثال ، در Kubernetes نسخه 1.17 ، کلاس زمان اجرا پشتیبانی نیاز به استفاده از رنگ آمیزی های پیچیده و اغلب مستعد خطا را تضمین می کند تا اطمینان حاصل شود که ظروف ویندوز سرور فقط بر روی میزبان ویندوز سرور فرود می آیند. در Kubernetes نسخه 1.19 ، ما قصد داریم این ویژگی را برای بهبود سازگاری و جداسازی نسخه با استفاده از ظروف جدا شده Hyper-V گسترش دهیم.

ما می دانیم که بسیاری از شما منتظر بودید تا ظروف ویندوز سرور در AKS به طور کلی در دسترس قرار گیرد تا بتوانید وارد مرحله تولید شوید – ما بسیار خوشحالیم که در روزها و هفته های آینده داستان های موفقیت آمیز شما را می شنویم و مشتریان همچنان مسیر شما را ارزیابی می کنند. ظروف ، این زمان بسیار خوبی برای شروع است. در هر صورت ، لطفاً ما را ترک کنید بازخورد شما در اینجابه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشرفت های اخیر Kubernetes نسخه 1.18 ، مخصوص AKS ، بخوانید این پست وبلاگ در نهایت ، ما می خواهیم لحظه ای را سپاسگزاری کنیم و از هر مشارکت کننده و مشتری تشکر کنیم ، بدون آنها ، اعلامیه امروز امکان پذیر نیست. ما مفتخریم که بخشی از جامعه گسترده تر و پر جنب و جوش کوبرنتس هستیم.

[ad_2]
Source link