پس از واکنش طرفداران ، سونی پیشنهاد ارتقاء رایگان PS5 را برای Horizon Forbidden West بازگردانده است

[ad_1]

در متن: سونی برای رقابت با سیستم “تحویل هوشمند” مایکروسافت مشکل داشته است. این به کاربران امکان می دهد یک بار یک بازی Xbox خریداری کرده و آن را بر روی هر سیستمی که دارند بازی کنند. این بسیار ساده تر از مسیرهای پیچیده ارتقا و بسته های پیش خرید گیج کننده است ، که به نظر می رسد پلی استیشن از آن استقبال می کند.

هفته گذشته ، سونی آشکار شد گزینه های پیش خرید آن برای Horizon Forbidden West. متأسفانه ، به نظر می رسید که بازیکنان دیگر نسخه PS4 را خریداری نمی کنند. در عوض سونی توصیه کرد اگر مشتریان بخواهند بازی را برای هر دو سیستم انجام دهند ، باید Digital Deluxe (80 دلار) ، نسخه Collector’s (200 دلار) یا نسخه Regalia (260 دلار) را خریداری کنند. این خبر برخلاف آنچه سونی وعده داده بود تا قبل از عرضه پلی استیشن 5 ارائه شود. حتی با انتخاب ارزان ترین گزینه (Digital Deluxe) ، بازیکنان اگر قصد بازی در جاده ها را داشته باشند ، 20 دلار اضافی برای نسخه PS5 پرداخت می کنند.

با این حال ، در آخر هفته ، سونی از موضع خود عقب نشینی کرد. در یک به روز رسانی در اعلام اولیه ، جیم رایان مدیرعامل Sony Interactive Entertainment گفت که این شرکت “علامت را از دست داده است”.

رایان نوشت: “پنجشنبه باید جشن هورایزن غربی ممنوع و تیم شگفت انگیز در گریلا بود که در 18 فوریه 2022 برای تحویل آن تلاش می کردند.” “با این حال ، کاملاً واضح است که پیشنهاداتی که ما در شروع پیش سفارش خود تأیید کردیم ، از نقطه نظر خارج شد.”

رایان توضیح داد که سونی در ابتدا به معنای ارتقاء رایگان عناوین راه اندازی اولین شخص خود بود ، اما این همه گیری باعث شد که Horizon Forbidden West وارد سال آینده شود و دیگر آن را به یک بازی یک روزه تبدیل نکند. با وجود این شکست ، سونی به پیشنهاد اولیه خود احترام می گذارد. هر کسی که نسخه استاندارد PS4 را خریداری کند ، نسخه PS5 آن را به صورت رایگان ارتقا می دهد. هیچ شکی وجود ندارد که واکنش طرفداران و پوشش منفی مطبوعات ارتباط زیادی با تغییر سونی داشت.

نگرانی دیگری که گرد و غبار به همراه داشت این بود که سونی هیچ مسیر ارتقاء مشخصی برای بازی های خود نداشت. با استفاده از HFW به عنوان مثال ، تنها راه ارتقاء بدون خرید مجدد با قیمت کامل این بود که 20 دلار دیگر از قبل برای نسخه Digital Deluxe هزینه کنید.

رایان نیز به این نگرانی پرداخت. از این پس ، بازیکنان می توانند هر عنوان نسل بعدی سونی را با قیمت 10 دلار ارتقا دهند ، از جمله God of War و Gran Turismo 7 بعدی. این پیشنهاد برای نسخه های فیزیکی و دیجیتالی بازی های Sony Interactive Entertainment صدق می کند. قیمت بازی های پلی استیشن 5 به طور کلی 70 دلار در برابر 60 دلار برای PS4 است. بنابراین اساساً ، مشتریان مابه التفاوت را برای دریافت نسخه PS5 پرداخت می کنند.

به نظر می رسید که این اعلامیه یک بی نظمی عمومی غیر ضروری بوده است. متأسفانه ، با واکنش منفی طرفداران و فشار منفی روبرو شد تا سونی را مجبور به دیدن آن کند.


[ad_2]
Source link