پردازنده های AMD در مقایسه با اینتل از دست می روند ، ویندوز 7 در جدیدترین نظرسنجی Steam کاربران را به خود جلب می کند

[ad_1]

TL ؛ DR: بررسی سخت افزار Steam برای ماه ژوئن به تازگی رسیده است و خبر خوبی برای AMD نیست. با مشاهده ماهانه سهم CPU خود در میان شرکت کنندگان قبل از اینکه در ماه مه 30٪ عبور کند ، تیم قرمز در ماه ژوئن کاهش 1.72-1٪ را تجربه کرد و به 28.4٪ کاهش یافت. با نگاهی به کارت های گرافیک ، RTX 2060 بیشترین افزایش را داشته است ، در حالی که RTX 3070 به 15 مورد برتر رسیده است. تعجب آورتر از همه ، افراد بیشتری از ویندوز 7 استفاده می کنند!

ماه گذشته نتایج نظرسنجی نشان می دهد AMD از ماه دسامبر اولین کاهش در پردازنده را تجربه کرده است و از 30.1٪ به 28.41٪ کاهش یافته است. این در حالی است که پردازنده های AMD هشت مورد از ده نقطه برتر آمازون را در اختیار دارند لیست پردازنده های پرفروش، گرچه اینتل از قیمت خود می کاهد ژنرال 10 و ژنرال یازدهم پردازنده ها ، بنابراین می تواند تأثیرگذار باشد.

AMD در ماه مه گفت کمبود تراشه آن را مجبور می کند اولویت بندی کردن پردازنده های اصلی آن نسبت به پیشنهادات سطح پایین و مدیر عامل شرکت لیزا سو معتقد است عرضه پردازنده های سری 5000 Ryzen قرار است بهبود یابد ، بنابراین شاید همانطور که در مورد بود شروع سال، این شرکت طی چند ماه آینده سهم خود را بازیابی خواهد کرد.

با نگاهی به کارت های ویدیویی ، RTX 2060 بیشترین افزایش را در ماه ژوئن (0.99٪) تجربه کرده است. در ماه فوریه گزارش شد که انویدیا در حال افزایش عرضه تورینگ برای مقابله با کمبود آمپر است ، اما ماه گذشته شایعاتی مبنی بر برش دادن عرضه برای افزایش تولید سری RTX 3000.

صحبت از آمپر. RTX 3070 با افزایش 0.04 درصدی در حال حاضر در پانزده کارت برتر قرار دارد و RTX 3060 0.27٪ رشد داشت ، اما بقیه سری ها اندکی افت داشتند. GTX 1060 با سلطنت طولانی نیز ماه ژوئن خوبی را پشت سر گذاشت و موقعیت خود را در بالای صفحه با جهش 0.93٪ پس از ماه ها مشاهده کاهش سهام خود تقویت کرد.

آمار غیر منتظره دیگر ویندوز 10 (64 بیتی) با افت 2.51 درصدی در حالی که ویندوز 7 پشتیبانی نشده 2.91٪ افزایش داشت. حتی با وجود پیش نمایش ویندوز 11 ، برخی از افراد نمی توانند Win 7 را رها کنند.

مثل همیشه ، نظرسنجی Steam داده های کاربران Steam را که شرکت می کنند جمع می کند ، و نه اینکه نمایشی دقیق باشد ، نشان می دهد که مردم از چه سخت افزاری استفاده می کنند.

[ad_2]
Source link