ویندوز سرور 2022 اکنون به طور کلی در دسترس است – نوآوری هایی در زمینه امنیت ، ترکیبی و ظروف ارائه می دهد

[ad_1]

امروز ، ما در دسترس بودن عمومی Windows Server 2022 را اعلام می کنیم. این ab استمنg قدم به جلو برای سیستم عامل به این معنا که مورد اعتماد توسط شرکتهای بزرگ و مشاغل کوچکاین است به طور یکسان تا بتوانند حجم کاری مشاغل و ماموریت خود را اداره کنند.

با ویندوز سرور 2022 ، مشتریان می توانند بارهای کاری خود را به طور ایمن اجرا کنند ، سناریوهای جدید ابر ترکیبی را فعال کرده و برنامه های خود را برای پاسخگویی به نیازهای تجاری در حال توسعه ، مدرن کنند. بیایید به قابلیت های فنی جدید ویندوز سرور 2022 بپردازیم و اینکه چگونه مشتریان می توانند از این مزایا برای مدرن سازی محیط سرور خود استفاده کنند.

چرا باید به ویندوز سرور 2022 ارتقا دهید

امنیت چند لایه پیشرفته

امنیت همیشه سنگ بنای ویندوز سرور بوده است. با توجه به امنیت مشتریان ، ما پیشرفت های امنیتی متعددی را در Windows Server 2022 معرفی می کنیم. در این نسخه ، مشتریان می توانند از امنیت چند لایه با سرور هسته ایمن و اتصال امن سرور هسته ایمن به این معنی است که شرکای سخت افزاری ما سخت افزار ، سیستم عامل و درایورهایی را ارائه کرده اند که به مشتریان کمک می کند امنیت سیستم های مهم خود را تقویت کنند. این به تیم های فناوری اطلاعات و SecOps اجازه می دهد تا امنیت گسترده ای را به طور گسترده در محیط خود با حفاظت پیشرفته سرور Secure-core و دفاع پیشگیرانه در لایه های سخت افزاری ، سیستم عامل و مجازی سازی اعمال کنند.

اتصال ایمن در ویندوز سرور 2022 لایه دیگری را به امنیت هنگام حمل و نقل اضافه می کند. نسخه جدید سریعتر و ایمن تر پروتکل انتقال ابرمتن رمزگذاری شده امن (HTTPS) و استاندارد صنعت استاندارد رمزگذاری AES-256 با پشتیبانی از بلوک پیام سرور پروتکل (SMB)

قابلیت های ترکیبی با Azure

مشتریان در حال انتخاب روشی ترکیبی و چند ابر برای تغییر دیجیتالی مشاغل خود هستند. آنها اکنون می توانند از سرویس های ابری با Windows Server 2022 داخلی با اتصال به اینترنت استفاده کنند قوس لاجوردیبه

علاوه بر این ، در ویندوز سرور 2022 مشتریان می توانند از پیشرفتهای File Server مانند استفاده کنند فشرده سازی SMBبه فشرده سازی SMB با فشرده سازی داده ها هنگام انتقال از طریق شبکه ، انتقال فایل برنامه را بهبود می بخشد. سرانجام، مرکز مدیریت ویندوز، ابزاری که مورد علاقه سرپرستان است ، تجربه مدیریت سرور مدرن مانند نمایشگر رویداد جدید و پشتیبانی پروکسی دروازه برای سناریوهای متصل به Azure را به ارمغان می آورد.

پلت فرم برنامه انعطاف پذیر

مشتریانی که به ویندوز سرور 2022 ارتقا می یابند می توانند از پیشرفت های مقیاس پذیری مانند پشتیبانی از 48 ترابایت حافظه و 2048 هسته منطقی که بر روی 64 سوکت فیزیکی در حال اجرا برای کسانی هستند که از برنامه های Tier1 استفاده می کنند ، استفاده کنند. در این نسخه ، مشتریان همچنین می توانند از پیشرفت های ظروف ویندوز استفاده کنند. به عنوان مثال ، ویندوز سرور 2022 سازگاری برنامه با ظروف ویندوز را بهبود می بخشد ، شامل محفظه های HostProcess برای پیکربندی گره ها ، از IPv6 و dual-stack پشتیبانی می کند و اجرای خط مشی شبکه را با Calico امکان پذیر می سازد. پشتیبانی کانتینر و قابلیت های جدید را به Azure Kubernetes Service (AKS) و AKS در Azure Stack HCI بیاورید.

برای جزئیات بیشتر در مورد ویژگی های پیش نمایش Windows Server 2022 ، لطفاً به پیش نمایش ویندوز سرور وبلاگ و ما مستندات فنیبه

بیشتر از سرور ویندوز

در سال گذشته ، ما نه تنها Windows Server 2022 را معرفی کرده ایم ، بلکه خدمات Azure و پیشرفت خدمات را برای Windows Server معرفی کرده ایم. بیایید دو سناریو و قابلیت متداول را که مشتریان می توانند از آنها استفاده کنند ، بررسی کنیم.

در لاجورد: مدیریت لاجوردی (در پیش نمایش) متخصصان فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا نه تنها بهترین شیوه های ابری را خودکار کنند ، بلکه تخصص شرکت ما را نیز با آن عملی کنند چارچوب پذیرش ابر مایکروسافتبه با مدیریت Azure برای Windows Server ، مشتریان می توانند بدون هیچ گونه تغییری در IP شبکه به راحتی به Azure مهاجرت کنند ، و با خیال راحت فایل را با استفاده از Azure انجام دهند SMB بیش از QUIC، و پیاده سازی کنید هات پچ برای ماشین های مجازی ویندوز سرور Azure جدید.

برای مدرن سازی برنامه های موجود ، مشتریان بسته به نیاز معماری برنامه خود گزینه های زیادی در Azure دارند. مثلا، سرویس فرمانداری لاجورد (AKS) با پشتیبانی بومی .NET مشتریان را قادر می سازد تا برنامه های خود را با Kubernetes ، سازنده کانتینر انتخابی برای بسیاری ، مدرن کنند.

در نهایت ، هنگامی که مشتریان حجم کاری خود را به Azure منتقل می کنند ، می توانند از مزایایی مانند مزیت ترکیبی لاجوردی و رایگان به روز رسانی امنیتی گسترده برای Windows Server 2008 و 2012 – فقط در Azure.

ترکیبی و در محل: بسیاری از مشتریان باید برنامه ها و خدمات را در محل اجرا کنند. از طریق Azure Arc و Azure Stack HCI ، مشتریان می توانند به ترتیب لایه های مدیریت و مجازی سازی را مدرن کنند. به طور مشابه ، مشتریانی که می خواهند برنامه های سرور ویندوز خود را در محل مدرن کنند ، می توانند استفاده کنند AKS در Azure Stack HCIبه

در حالی که ما به معرفی قابلیت های جدید در کانال سرویس دهی طولانی مدت سرور (LTSC) ادامه می دهیم ، سناریوهای جدیدی را نیز در Azure فعال می کنیم که مدرن سازی محیط IT ویندوز سرور را برای مشتریان ساده می کند.

سفر خود را با Windows Server 2022 شروع کنید

ویندوز سرور 2022 دارای مجموعه وسیعی از قابلیت ها است – در اینجا بهترین راه ها برای شروع آمده است:

Windows Server Summit اینجاست

ما در طول ویندوز سرور 2022 و بیشتر به آن خواهیم پرداخت اجلاس سرور ویندوز در 16 سپتامبر 2021. در این مورد با ما همراه باشید رویداد دیجیتالی رایگانبه

[ad_2]
Source link