واحد ساختگی iPhone 13 Pro تغییرات جزئی طراحی اپل را نشان می دهد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ اپل قرار است هفته آینده از آیفون 13 رونمایی کند ، اما ممکن است یک دستگاه ساختگی به تازگی طراحی نهایی آیفون 13 پرو را زودتر تایید کرده باشد. همانطور که در مورد افشاگری ها و شایعات قبلی ادعا شده بود ، این دستگاه تفاوت چندانی با مدل قبلی خود ندارد – ظاهراً اپل تا آیفون 14 سال آینده منتظر است تا مهمترین تغییرات را معرفی کند.

واحد ساختگی ادعا شده در ویدئویی در سایت رسانه های اجتماعی چین ظاهر می شود ویبو (از طریق اسلش گیر) به نظر می رسد iPhone 13 Pro است ، نسخه کوچکتر iPhone 13 Pro Max. این گوشی همانند نسخه قبلی خود دارای دوربین سه گانه در پشت است ، هرچند که لنزها می توانند کمی بزرگتر باشند.

قسمت جلوی گوشی با آیفون 12 پرو تفاوت محسوسی دارد. به لطف اپل سنسورهای Face ID و بلندگوی گوشی را جابجا کرده است.

ما شنیده ایم که به روزرسانی های جزئی در قسمت بیرونی گوشی به قسمت داخلی آن نیز کشیده می شود. پیش بینی می شود مدل های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دارای صفحه نمایش 120Hz ProMotion مشابه در iPad Pro باشند ، در حالی که سخت افزار معمولی بهبود یافته ، مشخصات بهتر دوربین ، (احتمالاً) باتری بزرگتر و SoC جدید انتظار می رود.

https://www.youtube.com/watch؟v=42Ot6Y0gBzs

کسانی که امیدوار به ترکیب کامل آیفون هستند بهتر است در انتظار آیفون 14 سال آینده بهتر خدمت کنند. جان پروسر اخیراً تصاویری غیر رسمی از iPhone 14 Pro Max را منتشر کرده است که نشان می دهد آرایه ای از دوربین تقریباً مشابه با بدنه است. ما همچنین می بینیم که اپل می تواند تقریباً با هر سازنده تلفن دیگری بپیوندد و با جابجایی چند سنسور زیر صفحه نمایش ، شکاف طولانی خود را با سوراخ سوراخ جایگزین کند.

واحدهای ساختگی برای افرادی مانند سازندگان قاب با استفاده از مشخصات دستگاه واقعی ایجاد شده اند ، بنابراین با فرض این که این معامله واقعی است ، باید نمایشی دقیق از iPhone 13 Max ارائه دهد. ما مطمئناً در زمان اپل متوجه خواهیم شد رویداد استریم کالیفرنیا در 14 سپتامبر

[ad_2]
Source link