هر دو Battlefield 2042 و Dying Light 2 به تعویق افتاده اند

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ این روزها ، ما تقریباً انتظار داریم که هر بازی بزرگ به تاخیر بیفتد ، اما چنین تعویق هایی هنوز در صورت وقوع هواداران ناامید می شوند. تأیید شده است که نه یک مورد بلکه دو مورد از عناوین مورد انتظار امسال ، طبق برنامه به دست نمی آیند: Battlefield 2042 و Dying Light 2.

اولین مورد ، Battlefield 2042. است که قرار بود در 22 اکتبر وارد شود ، اما EA آن را به 19 نوامبر بازگردانده است. این شرکت تأخیر را ناشی از “چالش های پیش بینی نشده” ناشی از همه گیری می داند.

اسکار گابریلسون ، مدیر کل استودیو DICE ، در بیانیه ای گفت: “ایجاد نسل بعدی Battlefield در طول یک بیماری همه گیر جهانی ، چالش های پیش بینی نشده ای را برای تیم های توسعه ما ایجاد کرده است.” “با توجه به مقیاس و وسعت بازی ، ما امیدوار بودیم که تیم های ما با هم به استودیوهای ما بازگردند و به سمت راه اندازی حرکت کنیم. با شرایط کنونی که اجازه نمی دهد این کار با خیال راحت انجام شود ، و با تمام سختی کار تیم ها در خانه ، ما احساس می کنیم مهم است که زمان بیشتری را برای ارائه دیدگاه Battlefield 2042 برای بازیکنان خود اختصاص دهیم. “

بتا باز بازی قرار بود در ماه سپتامبر انجام شود. ما هنوز نمی دانیم که آیا چنین خواهد بود یا خیر ، گابریلسون می گوید که به روزرسانی های بتا باز در این ماه ارائه می شود.

Dying Light 2: Stay Human ، پیگیری بسیار پیش بینی شده در پارکور 2015 با زامبی FPS اصلی 2015 ، همچنین تاریخ راه اندازی برنامه ریزی شده خود را از دست می دهد. در ابتدا قرار بود 7 دسامبر وارد شود ، توسعه دهنده Techland می گوید طرفداران اکنون باید تا 4 فوریه 2022 منتظر بمانند.

این یک فرآیند توسعه آسان برای Dying Light 2 نبوده است. در رونمایی E3 2018 ، تاریخ راه اندازی “اوایل 2020” مشخص شد ، اما تنها چیزی که Techland در ژانویه سال گذشته اعلام کرد تاخیر نامحدودبه تاریخ انتشار 7 دسامبر در اوایل سال جاری اعلام شد ، اما این نیز تغییر کرده است.

“بازی کامل شده است ، و ما در حال آزمایش آن هستیم. این بزرگترین و بلندپروازانه ترین پروژه ای است که تا به حال انجام داده ایم. متأسفانه ، ما برای خود درک کرده ایم که بازی را به سطح مورد نظر خود برسانیم. زمان بیشتری برای صیقل دادن و بهینه سازی آن است. ما متأسفیم که همه شما را کمی بیشتر منتظر می گذاریم ، اما ما می خواهیم بازی با انتظارات شما در زمان عرضه برآورده شود و ما نمی خواهیم در این مورد مصالحه کنیم. “

خبر خوب این است که ما مجبور نیستیم تا 4 فوریه منتظر بمانیم تا بفهمیم آیا Dying Light 2 تا حد زیادی تبلیغات را برآورده می کند یا خیر. Marchewka می گوید که سازندگان مطبوعات و محتوا ماه آینده در طی مجموعه ای از رویدادهای پیش نمایش در سراسر جهان ، نسخه PC و کنسول بازی را در اختیار خواهند گرفت و می توانند تجربیات خود را با مردم به اشتراک بگذارند.

نگاه کردن به Steam’s بازی های مورد علاقه، Battlefield 2042 در موقعیت سوم قرار دارد در حالی که Dying Light 2 در بالای صفحه قرار دارد ، بنابراین تاخیرها بدون شک بسیاری را ناامید خواهد کرد. البته بسیاری از عناوین دیگر AAA در گذشته به تعویق افتاده اند ، اما امیدواریم این بازی ها بیشتر شبیه The Witcher 3 شود و کمتر شبیه Cyberpunk 2077 باشد.


[ad_2]
Source link