نظرات Ray-Ban Stories ، جوانب مثبت و منفی

[ad_1]

توسط TechRadar
بر

80

داستان های Ray-Ban عینک های شیک و براق هستند و مقدمه ای مناسب برای جاه طلبی های واقعی فیس بوک در AR هستند-اگرچه در عمل کامل نیستند.

توسط قابل شستشو
بر

40

اولین دستگاه پوشیدنی فیس بوک بسیار گران است و نمی توان به اندازه آن انجام داد ، و نباید وقت روز را به آن اختصاص دهید.

توسط PCMag
بر

70

عینک های Ray-Ban Stories از فیس بوک تصاویری با ارزش از شبکه های اجتماعی را به نمایش می گذارد و به عنوان هدفون عمل می کند. آنها نمی توانند یک گوشی دوربین خوب یا یک جفت هدفون جایگزین کنند ، اما به عنوان یک بسته همه کاره شیک خوب عمل می کنند.

توسط AndroidCentral
بر

80

داستانهای Ray-Ban با چند دستگاه هوشمند اضافی ظاهر ظاهری خوبی را ارائه می دهد. آنها دارای صدای باز با پشتیبانی از تماس تلفنی بلوتوث و پخش موسیقی ، گرفتن عکس و فیلم بدون دست ، تنوع شکل قاب ، اندازه و گزینه های رنگ و حتی لنزهای با کیفیت Luxxotica برای هر سناریویی که نیاز دارید ، هستند.

توسط CNBC
بر


این عینک فاقد ویژگی های AR است و بیشتر شبیه یک دوربین عکاسی است که بلندگوها و لنزها به جای عینک هوشمند واقعی به آن متصل شده اند. تصاویر به خوبی آنچه از یک تلفن هوشمند دریافت می کنید خوب نیستند در حالی که بلندگوها با آنچه از مجموعه ایرپاد انتظار دارید مطابقت ندارد. این فداکاری های زیادی برای به دست آوردن دوربین روی صورت است.

توسط TechCrunch
بر


شیشه ها هوشمندانه طراحی شده اند و می توان با احتیاط از آنها استفاده کرد. با این اوصاف ، مشخص است که فیس بوک فداکاری های زیادی را برای دستیابی به چنین عامل تهاجمی انجام داده است. صادقانه می گویم که عینک هیچ کار خاصی را انجام نمی دهد-کیفیت عکس و فیلم بسیار مبهم است ، بلندگوهای درون فریم در خارج از خانه ضعیف عمل می کنند و تماس ها خوشایندترین تجربه نیست. با قیمت 299 دلار ، این ممکن است فروش اول را برای برخی سخت کند ، اما با توجه به همه اینها ، من فکر می کنم فیس بوک عمدتا سازگاری مناسبی برای محصولی انجام داد که آنها بارها و بارها اعلام کرده اند که به عنوان قدم در راه رسیدن به آینده واقعیت افزوده

توسط cnet
بر


در حال حاضر ویژگی های هوشمند آنها محدود است. شاید این به شما آرامش می دهد یا شما را ناامید می کند. یا هر دو. اما چشم اندازهای واقعی فیس بوک مدتی طول می کشد. اگر واقعاً با چند صد دلار به واقعیت ترکیبی علاقه دارید ، Oculus Quest 2 در حال حاضر مشغول بازی است. این Ray-Bans ممکن است سرانجام برای دیدار با Quest روزی نیز تکامل یابد.

توسط Engadget
بر


در حالی که شرکت می گوید عینک فقط اطلاعات اولیه را جمع آوری می کند تا عملکردی داشته باشد-مواردی مانند سطح باتری ، ورود به سیستم فیس بوک و جزئیات Wi-Fi-چه کسی می داند که با مشخص شدن کاملتر عینک های هوشمند آینده چگونه تغییر خواهد کرد. شاید به همین دلیل است که هیچ مارک فیس بوک در مورد و فریم های Ray-Ban Stories وجود ندارد: احتمالاً بهتر است اگر مردم فراموش کنند که اینها نیز محصولات مجهز به فیس بوک هستند.

توسط اخبار AU
بر


آنها سبک متمایز Ray-Ban را حفظ کرده اند در حالی که نوع فناوری مورد انتظار مردم را اضافه کرده اند. تلاش تیم توسعه برای ترکیب دوربین ها با طراحی عینک ، زمان زیادی را صرف کرد. صدای کارگردانی نیز یک راه حل زیبا بود. به طور کلی ، من داستانهای Ray-Ban را بسیار دوست داشتم و مطمئناً قصد خرید یک جفت را دارم.

توسط شرکت سریع
بر


بنابراین بسیاری از پیشرفتهای غیرقابل پیش بینی می تواند این برنامه بلند مدت را به هم بزند. اما واکنش مصرف کننده نسبت به داستانهای Ray-Ban-خوب ، بد یا بی تفاوت-ممکن است حداقل به اندازه پیش بینی هایی که مارک زاکربرگ می تواند در مورد چشم اندازهای آن داشته باشد ، به ما بگوید.

توسط آستانه
بر


دست در: فیسبوک امیدوار است با وجود کسری اعتماد ، محصولاتی مانند Ray-Ban Stories از حوادث گذشته جلوگیری کند و نشان دهد که حریم خصوصی را در نظر دارد. بسورث می گوید: “ورود محصولاتی به بازار که گفتگو با مصرف کنندگان را در مورد عینک های پوشیدنی آغاز می کنند ، برای ما بسیار مهم است.” “مهم است که این کار را قبل از کارهای آینده انجام دهید.”

[ad_2]
Source link