ناگت های مرغ گیاهی Impossible در حال حاضر در سراسر کشور در حال عرضه است

[ad_1]

تست چشایی: غیرممکن یک آزمایش طعم کور در ایروینگ ، تگزاس ، بین 201 مصرف کننده گوشتخوار انجام داد ، “بسیاری از آنها به طور منظم محصولات گیاهی می خورند”. از میان شرکت کنندگان در نظرسنجی ، 74 درصد گفتند که ناگت مرغ غیرممکن را بر ناگت مرغ حیوانی از تأمین کننده اصلی ترجیح می دهند. Impossible گفت که محصول آن در هر گروه ، از جمله بافت ، طعم و ظاهر کلی ، از نظر محبوبیت بیشتر است.

Impossible Foods در حال گسترش است و فراتر از گیاهان خود است گوشت گاو و گوشت خوک خطوط با یک دسته بندی جدید

ناگت مرغ غیرممکن “دارای روکش طلایی و ترد آرد سوخاری ، بافت گوشت سفید آبدار و بهاری و طعم مرغ خوشمزه است” که حاوی 40 درصد چربی اشباع کمتر و 25 درصد سدیم کمتر در هر وعده در مقایسه با ناگت مرغ حیوانی است.

این شرکت همچنین گفت که طبق ارزیابی اولیه چرخه زندگی ، ناگت مرغ غیر ممکن در مقایسه با ناگتهای حیوانی از 48-49 درصد کمتر زمین ، 43-44 درصد آب کمتر و تولید 36 درصد گازهای گلخانه ای کمتر استفاده می کنند.

بله ، اما طعم آنها چگونه است؟

اخیراً N. Le Engadget ناگت ها را امتحان کرد در کنار جاده محلی Gott’s در سان فرانسیسکو.

آنها کاملاً خوشمزه بودند ، با نان ترد خوب و چاشنی دار و فضای داخلی آبدار و مرطوب. تازه از سرخ کن ، آنها قطعاً طعم بهتری نسبت به ناگت های “chik’n” از جمله Gardein یا Boca Burgers دارند. طعم آنها دقیقاً شبیه مرغ نبود ، اما آنقدر به هم نزدیک بودند که برایم مهم نبود. در حقیقت ، هنگامی که در سس های مختلف غوطه ور می شوند (گات آنها را با دام ، سس گوجه فرنگی و خردل عسل سرو می کند) ، آنها را از معامله واقعی تشخیص نمی داد.

ناگت های غیرممکن از امروز در رستوران های منتخب سراسر کشور در دسترس خواهند بود ، از جمله تال رونن در لس آنجلس ، Crossroads Kitchens ، مفهوم مرغ سرخ شده دیوید چانگ ، فوکو در شهر نیویورک و ادای احترام فست فود شان براک ، جویلند در نشویل.

اما برای یافتن ناگ های جدید نیازی نیست به رستوران تخصصی بروید. Fatburger و Dog Haus این هفته آنها را در سراسر کشور خواهند داشت و در اواخر این ماه ، شما می توانید Impossible Nuggets را در فروشگاه های مواد غذایی از جمله Kroger ، Walmart ، Albertsons ، Gelsons ، Giant Stores ، ShopRite و Safeway تهیه کنید. تا پایان سال 2021 ، Impossible Foods انتظار دارد قطعات خود را در بیش از 10،000 خواربار فروشی در دسترس داشته باشد.

[ad_2]
Source link