میکرون پارچه سه بعدی XPoint سابق خود را به قیمت 900 میلیون دلار به Texas Instruments می فروشد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ میکرون در ماه مارس اعلام کرد که تولید حافظه 3D XPoint را متوقف کرده و فابریک خود را در لهی ، یوتا برای فروش قرار داده است. آنها از آن زمان در Texas Instruments خریدار پیدا کرده اند.

میکرون این هفته گفت Texas Instruments برای خرید تسهیلات به مبلغ 900 میلیون دلار به صورت نقدی توافق کرده است. این شرکت گفت که انتظار دارد 600 میلیون دلار اضافی از فروش ابزارهای منتخب و دارایی های دیگر که برخی از آنها قبلاً دست به دست شده اند ، پس بگیرد. به ما گفته می شود که دارایی های باقیمانده به سایر سایت های تولیدی میکرون توزیع می شود یا به خریداران دیگر فروخته می شود.

Texas Instruments به همه اعضای تیم Lehi موجود فرصت های شغلی را ارائه می دهد و فناوری های خاص خود را در سایت مستقر می کند.

میکرون در سال 2015 با اینتل همکاری کرد 3D XPoint، یک فناوری حافظه که اعلام شد 1000 برابر سریعتر از NAND است. مشتی از محصولات با مارک اوپتان با استفاده از 3D XPoint به بازار راه یافت ، اما در نهایت اینتل بیرون کشیده شده از سرمایه گذاری در اواخر سال 2018.

میکرون از آن به بعد تمرکز خود را تغییر داد به راه حل های حافظه برای مراکز داده ، طراحی شده توسط اکسپرس لینک را محاسبه کنید (CXL) اتصال. طبق گفته میکرون ، این فناوری پیوندی با عملکرد بالا بین رایانه ، حافظه و زیر سیستم ذخیره سازی ایجاد می کند و می تواند یک کلید اصلی در سیستم عامل های هوش مصنوعی و در دنیای تجزیه و تحلیل داده ها باشد.

اعتبار تصویر چارلز نولز، تومق

[ad_2]
Source link