منطقه مدرسه امکان آموزش از راه دور را با زیرساخت بی سیم Cisco فراهم می کند

[ad_1]

یک منطقه مدرسه زیرساخت بی سیم ایجاد کرد تا اطمینان حاصل شود که خانوارهای کم درآمد در طول COVID-19 به اینترنت قابل اعتماد دسترسی دارند. موفقیت دانش آموزان و مشارکت اجتماعی در مرحله بعدی قرار گرفت.

  • COVID-19 سیستم های مدارس را تحت فشار قرار داده است تا سریع ترین گزینه ها را تا مارس 2020 ارائه دهند.
  • حدود 70 students از دانش آموزان منطقه مستقل مدرسه Canutillo از دسترسی به اینترنت در خانه خود بی بهره بودند و شکاف دیجیتالی را در این منطقه بیشتر کرد.
  • این منطقه با استفاده از زیرساخت های بی سیم سیسکو ، نه تنها امکان آموزش از راه دور را فراهم کرد ، بلکه زمینه را برای یک محیط آموزشی واقعاً دیجیتالی و فراگیر شدن جامعه فراهم کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=nxpZblbVB1k

با شیوع کووید -19 در سراسر جهان در سال 2020 ، سیستم های آموزشی مجبور شدند یک سکه تنظیم شوند و دانش آموزان را قادر به یادگیری از راه دور کنند.

اما اگر آموزش از راه دور برای خانوارهای معمولی چالش برانگیز بود ، خانواده های کم درآمد به طور نامتناسب تحت تأثیر ضعیف اینترنت قرار می گرفتند.

“بچه ها به مدرسه نمی آمدند. آنها هیچ راهی برای اتصال نداشتند. “

در واقع ، 70 of از دانش آموزان در منطقه فاقد اینترنت قابل اعتماد در خانه بودند ، و فرصت های آموزشی را در دوران همه گیری بیشتر به خطر انداخت. بسیاری از بچه ها فقط از طریق تلفن های هوشمند خود و نه از طریق رایانه متصل ، دارای نقطه اتصال بودند.

ریکو گفت: “بسیاری از آنها دارای دستگاه های سلولی بودند که می توانستند یک نقطه داغ را بیرون بکشند و این نقطه داغ بین دانش آموزان و والدین در خانواده به اشتراک گذاشته شد.”

ریکو ، خود مهاجر از مکزیک ، خاطرنشان کرد که تحصیلات این دانش آموزان کم درآمد به احتمال زیاد در طول COVID-19 بدون دسترسی به اینترنت معتبر دچار مشکل خواهد شد. دسترسی دیگر نیازی به داشتن نداشت ، بلکه لازمه موفقیت آموزشی بود.

“این همه گیری همه والدین را آگاه کرد که فرزندانشان به اینترنت نیاز دارند.”

یک مطالعه اخیر همچنین نشان می دهد که حتی اگر خانوارها به اینترنت دسترسی داشته باشند ، کیفیت دسترسی همچنان باعث کاهش شکاف دیجیتالی برای جوامع کم برخوردار می شود.

ویکی کاتز ، دانشیار دانشکده ارتباطات و اطلاعات در دانشگاه روتگرز و نویسنده یکی از تحقیقات ماه ژوئن در مورد دسترسی دیجیتالی ، گفت: “خبر خوب این است که دسترسی از سال 2015 به شدت افزایش یافته است.” در یک قطعه EducationWeek “خبر بد این است که نسبت خانواده هایی که ارتباط ضعیفی دارند جابجا نشده است.”

زیرساخت های بی سیم امکان آموزش از راه دور را در هنگام COVID-19 فراهم می کند

همانطور که ناحیه به بررسی گزینه های خود برای ایجاد زیرساخت های بی سیم پرداخت ، فناوری CBRS یا خدمات رادیویی پهن باند شهروندان.

اما فناوری CBRS -که طیف مگاهرتز را در محدوده 3550 مگاهرتز تا 3700 مگاهرتز در ایالات متحده ارائه می دهد -مقرون به صرفه بود.

ریکو برای نصب CBRS در سراسر استان گفت: “این یک هزینه مکرر نجومی خواهد بود.”

در عوض ، منطقه ترکیبی از فن آوری های بی سیم را برای ارتباط مطمئن و مطمئن دانش آموزان به کار گرفت.

با دریافت سیگنال از شبکه مدرسه ، ناحیه آن سیگنال را از طریق سوئیچینگ Power over Ethernet به آنتن های Cisco Ultra-Reliable Wireless Backhaul ارسال می کند. سپس این اتصال به یک نقطه دسترسی Cisco Meraki داده می شود و دوباره به شبکه ارائه دهنده خدمات اینترنتی مدرسه باز می گردد.

ریکو گفت: “این همان کنترلی است که من می توانم در چهار دیوار مدرسه داشته باشم تا حریم خصوصی و ایمنی بچه ها را فعال کند.”

این معماری همچنین اشکال جدیدی از آموزش از راه دور را از طریق دوربین های داخل کلاس امکان پذیر می کند.

ریکو گفت: “اکنون که زیرساخت های لازم برای پشتیبانی از آن را داریم ، دوربین های روباتیک کلاس درس خریداری کردیم که دارای نشانگرهایی هستند که از معلمان پیروی می کنند و برای آموزش نیز مزاحم نیستند.” دوربین ها ؛ [and] همان دوربین های از راه دور همچنین دستورالعمل ها را ضبط می کند ، “بنابراین کودکان می توانند بعداً در کلاس شرکت کنند. دوربین ها همچنین به معلمان کمک می کند تا بهترین شیوه های معلم را در طول درس مشاهده کنند و به کودکان امکان دسترسی به آموزش از راه دور را نیز می دهند.

ریکو همچنین در حال ساخت معماری شبکه ای است که ممکن است به پهنای باند بیشتری در طول مسیر نیاز داشته باشد. امروزه این منطقه برای 1 گیگابیت اترنت مجهز شده است ، اما در آینده ای نه چندان دور ، قابلیت های جدید می تواند به 25 گیگابیت اترنت نیاز داشته باشد.

به عنوان مثال ، ریکو می خواهد تمام فعالیت های کلاس درس ، از جمله کاربرگ دانش آموزان ، آزمایش و البته پخش ویدئویی آموزش کلاس را دیجیتالی کند. این نیاز به گزینه های مبتنی بر ابر برای میزبانی سیستم مدیریت یادگیری منطقه دارد.

بنابراین ، بسیاری از سوابق تاریخی مبتنی بر کاغذ هستند و منطقه می خواهد از پایداری حمایت کند. “من می خواهم یک منطقه سبز باشم به این معنا که دیگر هیچگونه برنامه کاغذی را پر نکنیم.”

ریکو گفت: “آسمان محدودیت این پروژه است.” ریکو گفت: “با یک پلت فرم واقعاً دیجیتالی ، دانش آموزان این فرصت را دارند که در همه مراحل زندگی موفق شوند.”

دیجیتالی شدن نتایج ، تعامل ، فراگیری را به همراه دارد

قالبهای ترکیبی جدید برای درسها تغییرات دیگری را ایجاد کرده است که شامل فراگیر شدن جامعه به طور کلی از جمله والدین می شود.

برای مثال ، جلسات هیئت مدیره مدرسه می تواند به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی پخش شود. این امر باعث شد خانواده ها بتوانند در جلسه هیئت مدیره با ترجیح زمانی و زبان نیز شرکت کنند.

در حال حاضر جلسات والدین و معلمان از طریق ویدئو امکان پذیر است ، بنابراین لازم نیست والدین ساعت 9 صبح شخصاً در جلسه شرکت کنند. “ما از سه والد به 36 نفر رفتیم و مجبور شدیم جلسات جداگانه ای را باز کنیم فقط برای مشارکت والدین.”

به گفته ریکو ، میزان حضور دانش آموزان در منطقه از 96 درصد به 9 درصد افزایش یافته است.

البته هیئت داوران از مزایای کلی آموزش از راه دور مطلع نیست. بر اساس مقاله 2021 واشنگتن پست ، بسیاری از مناطق مدرسه دارای این مدرسه هستند شاهد جهش در افت نمرات بود، به ویژه برای زبان آموزان انگلیسی و سایر دانش آموزان آسیب پذیر.

اما در نهایت ، گزینه های ترکیبی آموزشی می تواند به دانش آموزان شناور کمک کند. در واقع ، در سطح دانشگاه ، فرمت های ترکیبی م moreثرتر شناخته شده اند بیش از آموزش آنلاین یا منحصراً در کلاس درس.

آموزش تصویری همچنین ممکن است پشتیبان مهمی برای دانش آموزان با سبک های مختلف یادگیری یا دانش آموزان انگلیسی زبان باشد.

ریکو گفت: “برای من ، همیشه موضوع حقوق صاحبان سهام بوده است.”


[ad_2]
Source link