محل کار اداری عزیز: نامه

[ad_1]

محل کار اداری عزیز ،

ما نیاز به صحبت داریم. ما مدتهاست که چنین چیزی نداریم … شاید دهه ها نباشد. اما همه روابط پایدار باید باز و منعطف بمانند تا قوی بمانند. مردم تغییر می کنند. شرایط پیچیده می شود. اگر بخواهیم یک دهه دیگر طول بکشد ، ما مجبوریم نحوه ارتباط خود را با یکدیگر تطبیق دهیم. منظورم این است که این وضعیت ترکیبی که ما در آن قرار داریم آسان نخواهد بود ، اما دوباره ، هیچ رابطه ای هرگز وجود ندارد. راست می گویم؟

ببین این تو نیستی منم. من فقط همان کسی نیستم که یک سال پیش بودم. تغییر کرده ام. (و با “تغییر” ، من در مورد 19،260 بار که سال گذشته در طول همه گیری از شلوار عرق به لباس خواب تغییر دادم صحبت نمی کنم.)

این نیازهای من است که تغییر کرده است ، همین.

من می دانم که شما چه فکر می کنید ، اما آنجا نروید. ما جدا نمی شویم باز می کنیم. ما اکنون یک تیم ترکیبی هستیم – من و شما. و اگر ما به عنوان یک تیم با هم بمانیم ، این رابطه را برنده می شویم ، می دانید؟ این یک ماراتن است ، نه دو سرعت.

بله ، درست است که در طول روز ممکن است جاهای دیگر را ببینم و در جاهای دیگر باشم ، اما همچنان با شما تماس می گیرم و شما در تمام این مدت هنوز در ذهن من خواهید بود. این به این دلیل است که من هنوز وقف شما هستم. ما هنوز یک واحد هستیم

فقط همین ، الان احساس می کنم استقلال بیشتری دارم.

بیا … شما من را می شناسید و چقدر برای فردگرایی و خودمختاری خود ارزش قائل هستم. به عنوان مثال ، به یاد داشته باشید زمانی که من هر روز به مدت دو هفته هر روز پیتزا می خوردم تا به خدمه کولر آبی اشاره کنم که اگر بخواهم می توانم این کار را انجام دهم؟ من اینقدر خشن هستم ، یادت هست؟

به هر حال ، من باید آنچه را که برای من مناسب است انجام دهم و به خودم وفادار بمانم. علاوه بر این ، اگر به دیوار قدیمی و محکم شما بازگردیم ، چگونه می توانم تمرین روزانه خود را ادامه دهم؟ عدم نیاز به دوش گرفتن بین جلسات یک صرفه جویی کلیدی در زمان است.

ما هنوز خاطرات زیادی از دوران قدیم داریم.

اولین باری را که با شما برخورد کردم به خاطر دارید؟ من در همان روز اول دیر آمدم. سعی کردم با کیف لپ تاپ جدید شما را تحت تاثیر قرار دهم. من کاملا مطمئن هستم که کار کرد.

در حالی که من بیهوده به دنبال یافتن مکانی برای تماس تلفنی بودم ، پیاده روی های طولانی انجام دادیم (بیشتر به این دلیل که تمام اتاق های جلسات در دسترس دائماً از پنج ماه قبل رزرو شده بودند). اگرچه آن لحظات اضافی با هم طلایی بودند ، اما امروزه به آتش کشیدن یک جلسه Webex و ضبط آن بسیار آسان تر است. نیازی به اتاق جلسات نیست

آیا به خاطر می آورید که بعد از رفت و آمد روزانه یک ساعته و شانزده دقیقه ای (یک طرفه ، در ساعت شلوغی) به سمت شما رفتم ، احساس تسکین روی صورتم را دیدید. خوب ، هنگامی که من پشت میز داغ ترکیبی خود می نشینم ، هنوز می توانید آن تسکین را در چهره من ببینید. فقط نه هر روز.

تمام جلساتی را که می توانست ایمیل باشد ، به خاطر بسپارید. ایمیل هایی که باید Webexes بودند. و پیراشکی هایی که باید در جلسات آورده می شدند (در واقع اتفاق می افتد) ، که احتمالاً نباید آنها را پذیرفت. خوب ، ما هنوز تعداد زیادی ایمیل و Webexes برای مدیریت داریم. و سفارش دونات آنلاین به صورت آنلاین برای هر Webex که بخواهید بسیار آسان تر است.

مطمئن باشید ، من مطمئن هستم که هنوز هم می توانم در دریایی از ظروف کثیف ، هر بار… هر بار… قدم بزنم… وقتی می خواهم برای یک جلسه هتلداری موقت به دفتر بیایم ، می خواهم از سینک اتاق استراحت استفاده کنم. این آیین های کوچک به ما کمک می کند تا در لحظه و لحظه حاضر بمانیم ، بنابراین من می توانم به احترام گذاشتن آنها ادامه دهم.

و در حالی که کفپوش های بتنی مهر و موم شده شما ، قسمت های فرش شده ، سیستم های تهویه مطبوع در معرض دید ، و میان وعده های رایگان یا تخفیفی هر روز وسوسه انگیز هستند ، من اعتراف می کنم ، من اصلا حمام شما را از دست نمی دهم. حتی یک ذره هم. ترجیح می دهم از خودم تشکر کنم.

و بنابراین ، دفتر کار عزیزم ، ما قرار نیست مثل گذشته با هم باشیم. اما ناراحت نباش این برای ما پایان نیست ، این شروع جدید ماست. این را “تجدید عهد ما” در نظر بگیرید. من همیشه آنجا خواهم بود وقتی واقعاً مهم است و هنوز هم وقتی منطقی باشد کنار می آیم … نه هر روز ، زیرا مجبور نیستم این کار را اکنون انجام دهم. شما چیزی هستید که هرجا که می روم با من همراه است – در رایانه در کوله پشتی ، در تلفن من ، در هدفون من.

این خداحافظی نیست ، فقط تجارت خوب است.

می بینمتون ، باشه؟

تقریباً تمام عشق من ،

ج


[ad_2]
Source link