مجموعه ای از NFT ها که تصویر میمون های کارتونی را نشان می دهند ، در ساتبیز 24.4 میلیون دلار فروخته می شود

[ad_1]

WTF ؟! توکن های غیرقابل جابجایی یا NFT هایی که بیشتر شناخته می شوند ، این روزها چندان تیتر اول نمی شوند ، اما این بدان معنا نیست که مردم از واگذاری مبالغ هنگفت برای آنها دست برداشته اند. مجموعه ای متشکل از 101 NFT که میمون های کارتونی تولید شده توسط کامپیوتر را نشان می دهد ، به قیمت 24.4 میلیون دلار فروخته شد.

این تصاویر که از طریق فروش آنلاین در حراج خانه ساتبی به فروش می رسد ، بخشی از آن است Bored Ape Yacht Club (BAYC) ، مجموعه ای از 10،000 میمون نیمه تصادفی ایجاد شده توسط آزمایشگاه های یوگا مستقر در دلاور. بر اساس وب سایت BAYC ، هر میمون منحصر به فرد است و به طور برنامه ریزی شده از بیش از 170 ویژگی احتمالی ، از جمله بیان ، سرپوش ، لباس و موارد دیگر ایجاد می شود.

میمون ها به عنوان توکن ERC-721 در بلاک چین اتریوم ذخیره می شوند و بر روی IPFS میزبانی می شوند. خرید یک میمون تنها با 0.08 ETH به مالکان امکان دسترسی به باشگاه را می دهد و مزایای فقط اعضای آن را به همراه دارد ، که تا کنون به قطعات منحصر به فرد کالا و NFT محدود شده است و دسترسی به The Bathroom ، یک تابلوی گرافیتی آنلاین. خریداران همچنین حقوق مالکیت معنوی را برای تصاویر دریافت می کنند. این معمولاً در مورد NFT ها صادق نیست.

قطعه حاوی 101 میمون ، که با گزینه تولید شش میمون جدید “جهش یافته” همراه است ، به قیمت 24،393،000 دلار فروخته شد. این فروش همچنین شامل 101 NFTs Bored Ape Kennel Club – طراحی شده به عنوان سگ حیوان خانگی برای میمون ها – بود که مبلغ 1،835،000 دلار بود و مجموع آن را به 26،228،000 دلار رساند.

این فروش یکی از گرانترین در فضای NFT است ، با غلبه بر مجموعه ای از 9 CryptoPunks که در اوایل امسال 16.9 میلیون دلار فروخته شد. در همین حال ، NFT کد منبع وب گسترده ، 5.4 میلیون دلار فروخته شدبه همه آنها فاصله زیادی با رکورددار دارند: خانه حراج کریستیز و هنرمند مایک وینکلمن ، که به طور حرفه ای با نام Beeple شناخته می شود ، 69 میلیون دلار با “هر روز: اولین 5000 روز“(زیر).


[ad_2]
Source link