مایکروسافت صداهای آرام تری را برای حالت تاریک ویندوز 11 ایجاد کرد

[ad_1]

چرا مهم است: ممکن است سیستم مورد نیاز سیستم عامل ویندوز 11 هنوز کمی بهم ریخته باشد ، اما مایکروسافت به وضوح به جنبه های دیگر سیستم عامل توجه کرده است. صداهای به روز سیستم نمی تواند همه را هیجان زده کند ، اما کیفیت کوچکی برای بهبود زندگی است و توجه مایکروسافت به جزئیات را با ویندوز 11 برجسته می کند.

تصاویر بصری تنها حوزه طراحی نیستند که مایکروسافت هنگام توسعه ویندوز 11 روی آن تمرکز کرده است ، صداهای سیستم نیز در حال تغییر است و حتی مجموعه ای جداگانه از صداها برای حالتهای روشن و تاریک وجود دارد.

مایکروسافت گفت BleepingComputer که تیم صوتی آن صداهای جدیدی را برای ویندوز 11 با هدف ایجاد تجربه ای آرام تر هنگام اطلاع کاربران به مواردی که نیاز به توجه آنها دارد ، ایجاد کرد.

“صداهای ویندوز 10 واضح بود ، به معنای واقعی کلمه با طول موج تیز ایجاد شد. در ویندوز 11 ، ما بر آرام ساختن فناوری تمرکز کرده ایم. به منظور انجام این کار ، ما نیاز به ارزیابی مجدد صدای صدا داریم تا آرام باشیم. “

به این ترتیب ، صداهای جدید دارای طول موج گرد هستند و آنها را نرم تر می کنند بدون این که زیاد به نظر برسند. و برای اولین بار ، مایکروسافت نسخه های مختلف صداهای سیستم را برای حالت روشن و تاریک ایجاد کرد.

به گفته نماینده ، صداهای حالت روشن روشن تر و بلندتر هستند ، در حالی که تن های حالت تاریک با یک پژواک جزئی ضعیف تر هستند.

“ما گزینه های صدای روشن و تاریک را معرفی کردیم تا افرادی که ممکن است دید کمی داشته باشند یا بینایی ندارند ، همچنان بتوانند تم های روشن و تاریک را به طور شنیدنی تجربه کنند. صداهای موضوعی با مطابقت سبک کار با موضوع ، بهره وری را افزایش می دهند. صداهای تاریک به شما کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنید در حالی که صداهای روشن تضمین می کند که همیشه درگیر هستید. ” – سخنگوی مایکروسافت

BleepingComputer دارد تعبیه شده 10 حالت روشن و تاریک جدید در وب سایت خود برای مقایسه آسان به نظر می رسد. همانطور که مایکروسافت به آن اشاره کرد ، تفاوتها بسیار ظریف هستند ، اما توجه به جزئیات وجود دارد و برای برخی افراد ، چنین چیزهایی مهم هستند.

شایان ذکر است این واقعیت که فایل های صوتی هنوز در پوشه C: Windows Media ذخیره می شوند ، با صداهای تیره یک پوشه عمیق تر در dm. و مانند همیشه ، اگر علاقه ای به خلاقیت های مایکروسافت ندارید ، همیشه می توانید آنها را با چیزی مناسب تر با سبک خود جایگزین کنید.

[ad_2]
Source link