مایکروسافت در ویندوز 11 صفحه آبی مرگ را سیاه کرده است

[ad_1]

چرا مهم است: در حالی که ویندوز 11 ممکن است بزرگترین بازنگری سیستم عامل مایکروسافت نباشد ، تغییرات قابل توجهی در برخی ویژگی ها اعمال شده است ، یکی از آنها از اوایل دهه 1990 وجود داشته است: صفحه آبی مرگ. BSoD خودش از بین نمی رود ، اما ممکن است از رنگ آبی متمایز به سیاه تغییر کند.

بر اساس گزارش توسط The Verge، مایکروسافت قصد دارد برای ویندوز 11 به صفحه سیاه مرگ تغییر کند ، اما همه کسانی که از پیش نمایش استفاده می کنند آن را نمی بینند. سخت افزار تام می نویسد که هنگامی که به طور عمدی باعث خرابی می شود ، یک صفحه نمایش آبی کلاسیک مشاهده می شود ، در حالی که برخی از سال 2016 صفحه سبز مشاهده شده در Windows Insider Builds را مشاهده می کنند.

کاربر توییتر Xeno کشف کرد که راهی وجود دارد که می تواند با تغییر کلید رجیستری صفحه سیاه مرگ را مشاهده کند. کسانی که پیش نمایش ویندوز 11 را نصب کرده اند می توانند ویرایشگر رجیستری را راه اندازی کنند ، به HKLM SYSTEM CurrentControlSet Control CrashControl رفته و مقدار DisplayPreRelaseColor را 0 قرار داده و سپس راه اندازی مجدد کنید.

این بزرگترین تغییرات عمده در Blue Screen of Death از زمانی است که مایکروسافت چهره غمگین را به ویندوز 8 در سال 2012 و کدهای QR را در سال 2016 اضافه کرده است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که رنگ سیاه جایگزین آبی شود و به عنوان صفحه انتخاب رنگ مورد علاقه مرگ انتخاب شود. The Verge آن را می نویسد می فهمد مایکروسافت با ظاهر جدید در حال کار است ، اما چیزهای زیادی می توانند از نسخه پیش نمایش به نسخه نهایی تغییر کنند. شرکت ردموندی هنوز در مورد تغییر رنگ BSoD توضیحی نداده است.


[ad_2]
Source link