مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10 خواهد بود

[ad_1]

خط پایین: ویندوز 11 چندین تغییر چشمگیر را به ارمغان می آورد ، اما با ویندوز 10 نیز اشتراکات زیادی دارد. پس از استفاده از یک رنگ جدید ، به نظر می رسد که مایکروسافت کاربران را به ارتقاء سخت افزار خود برای استفاده از این بهینه سازی ها تشویق می کند و هیچ توضیحی در مورد آن وجود ندارد. چرا نمی تواند اکثر آنها را به ویندوز 10 پشتیبان گیری کند.

ماه آینده ، مایکروسافت شروع به کار می کند نورد کردن ویندوز 11 برای افرادی که رایانه شخصی پشتیبانی می کنند. کسانی که به دنبال ارتقاء دستگاه های قدیمی خود هستند می توانند از بین چندین مدل جدید از شرکای OEM بسیاری از شرکت انتخاب کنند.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ، ارزش بررسی آنچه ویندوز 11 روی میز قرار می دهد را داریم. همانطور که خوانندگان ما می دانند ، بحث های زیادی پیرامون آن وجود داشته است سیستم مورد نیاز برای سیستم عامل جدید ، که مسلماً سخت تر از هر نسخه قبلی ویندوز است. مایکروسافت فقط ارسال شده ویدئویی که به طور طولانی در این مورد بحث می کند.

دلایل مایکروسافت کاملاً روشن نیست ، اما ما این شرکت را می شناسیم اصرار می کند در پشتیبانی TPM 2.0 و پردازنده های نسبتاً جدید AMD و Intel. با این وجود ، شرکت ردموند شما را از این کار باز نخواهد داشت نصب کردن در صورت تمایل به انجام این کار ، ویندوز 11 در رایانه پشتیبانی نشده – در نظر داشته باشید که در صورت دریافت هیچ گونه به روزرسانی سیستم عامل را دریافت نخواهید کرد.

ادغام عمیق تیم های مایکروسافت در ویندوز 11 ، همراه با الزامات امنیتی جدید ، نشان می دهد که این شرکت به سادگی سیستم عامل خود را با جهان پس از همه گیری و بدون اعتماد کامل سازگار می کند. بسیاری از شرکت ها احساس می کنند برای ادامه عملیات تجاری با کارکنان خود که عمدتا در خانه کار می کنند ، مجبور به خرید امنیت شده اند ، بنابراین این خبر خوبی برای آنها است.

در عین حال ، نیاز به TPM 2.0 یک گام جدید برای است سیستم های ضد تقلببنابراین ، گیمرهایی که از بازی های چند نفره آنلاین لذت می برند ، می توانند امیدوار باشند که در لابی های خود تقلب کمتری داشته باشند زیرا توسعه دهندگان بیشتر از Riot Games استفاده می کنند.

ویندوز 11 ممکن است شبیه ویندوز 10 با رابط کاربری دوباره طراحی شده باشد ، اما استیو دیسپنسا ، مدیر مدیریت Enterprise Management می گوید تغییرات زیادی در زیر کاپوت وجود دارد که باعث می شود ویندوز 11 در استفاده واقعی سریعتر احساس شود. به عنوان مثال ، نحوه اولویت بندی سیستم عامل برای برنامه ها و فرایندها به نفع برنامه هایی است که در پیش زمینه قرار دارند ، تغییر کرده است و به موقعیت هایی که برنامه های اضافی را راه اندازی می کنید ادامه می دهد.

این بدان معناست که حتی زمانی که رایانه شخصی شما تحت بار سنگینی است ، همچنان می توانید هرگونه برنامه دیگر را بدون تأخیر مانند سیستم بیکار اجرا کنید. همانطور که در ویدئو نشان داده شده است ، بار پردازنده ثابت می ماند ، که می تواند در وقت شما صرفه جویی کند ، چه برسد به سلامت روانی شما.

همین اصل در رابط کاربری Windows و مرورگر Microsoft Edge اعمال می شود ، اما فقط می توان امیدوار بود که مایکروسافت کار درستی را انجام داده و به راحتی به شما اجازه می دهد تعویض به مرورگر دیگری صرفه جویی در منابع مانند چرخه های پردازنده و کاهش 30 درصدی استفاده از RAM با استفاده از زبانه های خواب به نظر جالب می آید ، اما برای افرادی که Chrome یا Firefox را ترجیح می دهند و با استفاده از منابع خود مشکلی ندارند ، ضروری نیست.

یکی دیگر از مواردی که ویندوز 11 در آن بهبود یافته این است که با فعال شدن سریع دستگاه در حالت خواب ، یک تجربه بهینه سازی فوری را ارائه می دهد ، درست مانند این که تلفن شما همیشه آماده استفاده است. مایکروسافت می گوید نحوه صحبت سیستم عامل جدید خود با سخت افزار سیستم شما را تغییر داده است ، و اکنون نیز حالت های اولویت را به خاطر می آورد تا روند رزومه سریعتر احساس شود. در نتیجه ، زمان بیداری از خواب 25 درصد کاهش یافته است ، در حالی که احراز هویت Windows Hello 30 درصد سریعتر است.

مایکروسافت به دلیل استفاده گسترده از فناوری های فشرده سازی ، رد پای کلی دیسک ویندوز 11 را کاهش داد ، اما این موضوع را با جزئیات بیشتری توضیح نداده است. در عوض ، به ما گفته می شود که برنامه های صندوق ورودی و اجزای مورد نیاز تا زمانی که آنها را باز نکنید یک مقاله خرد هستند ، در این مرحله آنها در سیستم شما بارگیری می شوند. احتمالاً در اینجا و آنجا فضای کمی را ذخیره می کند ، اما این سال را ایجاد می کند که چرا مایکروسافت نمی تواند همین کار را با مجموعه آفیس انجام دهد.

با بازگشت به شرایط سخت افزاری ، دیسپنسا توضیح داد که داشتن پردازنده نسل هشتم اینتل و پردازنده AMD Ryzen 2000 یا جدیدتر به دلیل عملکرد تا حدودی انگیزه دارد. با این حال ، حرکت به یک معماری 64 بیتی و سیستم عامل مبتنی بر UEFI و Secure Boot راهی است که مایکروسافت برای رهایی از خطرات مربوط به سیستمهای قدیمی 32 بیتی مجهز به سیستم عامل BIOS انجام می دهد.

این توضیح نمی دهد که چرا نمی توانید از CPU های قدیمی استفاده کنید ، اما مایکروسافت ظاهراً در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در این مورد خواهد داشت. در حال حاضر ، این شرکت می خواهد ما معتقد باشیم سیستم هایی که حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را برآورده نمی کنند ، بر اساس تست های داخلی 52 درصد بیشتر از حالت کرنل خراب می شوند ، در حالی که سیستم هایی که با آنها مطابقت دارند 99.8 درصد “بدون خرابی” تجربه می کنند. . “

اگر این اعداد کمی عجیب به نظر می رسند ، به این دلیل است که کاملاً از منطق مایکروسافت پشتیبانی نمی کنند. اگر رایانه ای که حداقل الزامات را برآورده می کند عملاً عاری از خرابی باشد ، رایانه کمی قدیمی تر چقدر بدتر می تواند باشد؟

در ادامه به سازگاری و سرویس دهی ، این شرکت می گوید برنامه هایی که روی ویندوز 10 کار می کنند در ویندوز 11 نیز یکسان عمل می کنند – در آنجا هیچ شگفتی وجود ندارد. با این حال ، نمی گوید چرا سایر بهینه سازی ها در ویندوز 11 پخته شده اند ، اما نمی توان آنها را به ویندوز 10 ارسال کرد. ذخیره سازی مستقیم بازی برای کاربرانی است که نمی توانند یا نمی خواهند به ویندوز 11 ارتقا دهند. بنابراین ، مایکروسافت اساساً برنامه 1.3 میلیارد کاربران ویندوز 10 که نمی خواهند در لبه خونریزی باقی بمانند.

مدل سرویس دهی یک ویژگی مهم در سال خواهد بود که نه خوب است و نه بد. اکثر مردم به اینها اهمیت نمی دهند و همین امر در مورد بسیاری از شرکت هایی که از Windows در زیرساخت های خود استفاده می کنند صادق است. نسخه های Home و Pro ویندوز 11 دو سال پشتیبانی می کنند ، در حالی که نسخه Enterprise و Education سه سال پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید حداقل یک یا دو سال منتظر بمانید تا نیاز به به روزرسانی داشته باشید.

شاید بزرگترین توهین به کاربران ویندوز 10 این باشد که مایکروسافت تغییراتی را در موتور به روزرسانی در ویندوز 11 ایجاد می کند – یعنی به روز رسانی های دلتا – که می تواند به ویندوز 10 نیز ارسال شود. اندازه به روز رسانی تا 40 درصد کاهش می یابد ، اما ویندوز 10 کاربران آن را دریافت نخواهند کرد

به طور کلی ، ویندوز 11 باید یک نسخه هیجان انگیز باشد. با این حال ، حداقل الزامات سختگیرانه مایکروسافت به نظر می رسد که این شرکت و شرکای OEM آن در تلاش هستند تا کاربران را مجبور به ارتقاء سخت افزار جدیدتر و شعله را باد کنید از بازار کامپیوتر

[ad_2]
Source link