مایکروسافت تلاش برای پیش بینی زمان بازگشایی دفاتر خود در آمریکا را کنار می گذارد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت در حال تلاش برای پیش بینی زمان بازگشایی کامل سایت های کاری خود در ایالات متحده است. جرد اسپاتارو ، معاون شرکت شرکتی در مایکروسافت ، گفت که آنها در ابتدا برنامه باز شدن کامل دفتر مرکزی مایکروسافت در ردموند را در 4 اکتبر برنامه ریزی کرده بودند.

اسپاتارو گفت: “این یک یادآوری آشکار است که این عادی جدید است.”

با توجه به عدم قطعیت این همه گیری ، مایکروسافت تصمیم گرفته است از تلاش برای پیش بینی تاریخ بازگشایی کامل دست بکشد. در عوض ، غول فناوری بر اساس دستورالعمل های بهداشت عمومی به محض این که بتواند با خیال راحت این کار را انجام دهد ، در جهت افتتاح سایت کار خواهد کرد.

هنگامی که این نقطه برای یک محل کار مشخص به دست آمد ، مایکروسافت یک دوره گذار 30 روزه را آغاز می کند تا به کارکنان زمان کافی برای آماده شدن برای تغییر را بدهد.

یک جدید نظر سنجی امروز نشان می دهد که 90 درصد از کارکنان مایکروسافت در حال حاضر احساس می کنند در کار خود مشارکت دارند ، که برای شرکت ردموند بی سابقه بوده است. به طور مشابه ، 90 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که به مدیر خود اطمینان دارند در حالی که 96 درصد گفته اند که مدیر آنها با آنها با احترام و وقار رفتار می کند.

اسپاتارو گفت که این نتایج نشان می دهد که کارمندان نیازی به حضور فیزیکی در کنار هم ندارند تا احساس کنند در کنار هم هستند.

نظرسنجی مایکروسافت همچنین تصویری جالب از مزایا و معایب کار از راه دور در مقابل دفتر ارائه می دهد و تصویری است که به احتمال زیاد شبیه آنچه دیگران در سراسر کشور و سراسر جهان در این زمان منحصر به فرد تجربه می کنند ، است.

به نظر می رسد بدون هیچ پایانی ، شرکت های بیشتری از مایکروسافت پیروی می کنند و سعی می کنند به دنبال پاسخ به توپ کریستالی خود باشند.

[ad_2]
Source link