قدرت سیسکو کار ترکیبی | شبکه

[ad_1]

در حالی که سازمان ها استراتژی های خود را برای آینده ای دورگه از کار که به سرعت به زمان حال تبدیل می شود ، تعیین می کنند ، هنوز ناشناخته های زیادی وجود دارد.

برای بسیاری ، کار ترکیبی سخت خواهد بود. کثیف می شود. استراتژی ها و راه حل ها باید از طریق آزمایش و خطا تکامل یابند.

اما مواردی وجود دارد که ما می دانیم. رهبری و فرهنگ نقش های کلیدی را ایفا خواهند کرد و زیرساخت های دیجیتالی پایه و اساس تجربه کار ترکیبی را تشکیل خواهند داد.

ما معتقدیم در سیسکو کار جایی نیست که می روید ، کاری است که انجام می دهیدبه به همین دلیل است که در مورد تعداد روزهای حضور – یا خارج از دفتر – انعطاف پذیر هستیم. در حقیقت ، فقط یک سوم کارکنان ما قبل از همه گیری در دفتر کار تمام وقت بودند ، بنابراین ما مدتهاست که اولین شرکت ترکیبی هستیم. این امر سیسکو و فناوری های ما را در موقعیتی منحصر به فرد قرار می دهد تا به سازمان های دیگر در پیشبرد استراتژی های کاری ترکیبی خود کمک کند.

ما کار ترکیبی نیرو را به دو روش متمایز مشاهده می کنیم: فعال کردن نیروی کار ترکیبی و تغییر فضاهای کاری ترکیبیبه فعال کردن نیروی کار ترکیبی به معنای ارائه دسترسی و همکاری ایمن از هر کجا و در هر زمان است. تغییر فضای کاری ترکیبی تنها زمانی اتفاق می افتد که شبکه ، امنیت و ابزارهای همکاری برای افزایش سلامت و رفاه ، ایمنی و کارآیی گرد هم آیند.

همانطور که سیسکو به سازمان ها کمک می کند تا نیروی کار و فضاهای کاری خود را تجسم و طراحی مجدد کنند ، یک سوال اساسی مطرح می شود: زیرساخت های ضروری برای تقویت کار ترکیبی امروز و آینده چیست؟

ما معتقدیم مشتریان از تمرکز بر سه حوزه بیشترین سود را خواهند برد:

  • تیم های قدرتمند
  • تأمین امنیت شرکت خود
  • زیرساخت خود را متحول کنید

تقویت تیم ها و کار ترکیبی از طریق تجربیات فراگیر

در هر رویکردی برای کارهای ترکیبی ، مردم باید با فناوری بدون درز ، ایمن و هوشمند ارتباط برقرار کنند. بدون آن ، کار ترکیبی به سادگی اتفاق نمی افتد.

ما در آستانه دنیای جدید هستیم. عبارت “بازگشت به دفتر” یک نام اشتباه است زیرا دفتر برای همیشه تغییر کرده است. نیروی کار که از دفاتر استفاده می کند با نیروهای 18 ماه قبل متفاوت خواهد بود. و از فضای فیزیکی متفاوت استفاده خواهند کرد.

طبق نظرسنجی اخیر از کارکنان خود ما ، تقریباً از هر چهار کارمند سیسکو یک نفر می خواهد سه روز یا بیشتر در هفته در یک دفتر کار کند تا دفاتر بازگشایی شوند (در مقایسه با دو سوم که قبل از همه گیری در یک دفتر با این تعداد کار می کردند).

در آینده کار ، هر کارمند ترکیبی خواهد بود – و به همان اندازه مستحق تجربه یکسان است ، صرف نظر از اینکه در کجا کار می کند ، در دفتر ، خانه ، ماشین یا کافی شاپ. افراد اول و انعطاف پذیر کلمات کلیدی فعلی همکاری هستند. و برای ما ، این امر با تعبیه گنجاندن در بستر همکاری ما آغاز می شود.

ابزار قدرتمند Webex سیسکو سنگ بنای آینده کار ترکیبی است و از سال گذشته ، بیش از 800 نوآوری جدید را در خود جای داده است. برای ذکر چند مورد ، اینها شامل ترجمه زمان واقعی از انگلیسی به 108 زبان است. کاهش نویز پس زمینه ؛ تشخیص حرکت ؛ و بینش هایی برای کمک به کارکنان برای مدیریت رفاه و بهره وری و اطمینان از شنیده شدن و ارزش گذاری هر صدایی. بسیاری از این ویژگی های جدید شامل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی است تا یک تجربه کاملاً جدید برای کاربر ایجاد کند ، تجربه ای ساده ، یکپارچه و فراگیر.

نوآوری های سخت افزاری مانند Webex Desk Pro و Webex Desk Camera نیز نقش اساسی دارند. در میان بسیاری از ویژگی های دیگر ، آنها از هوش مصنوعی برای کاهش خستگی ملاقات برای کارکنان خط مقدم کار در خانه استفاده می کنند.

ایمن با طراحی ، خصوصی به طور پیش فرض

بدون امنیت ، آینده کار ترکیبی هرگز موفق نخواهد شد. با استفاده از آن ، ما می توانیم آینده ای شغلی ایجاد کنیم که فراگیرتر ، متصل تر و مشارکت تر از هر چیزی باشد که قبلاً اتفاق افتاده بود.

اما در محیط کار ترکیبی ، کارکنان و دستگاه ها می توانند در هر مکانی باشند ، در داخل و خارج از شبکه های شرکت حرکت کنند. و پیچیدگی هنگام مدیریت امنیت در سطح گسترده حمله ، کاربران ، دستگاه ها ، برنامه ها و داده ها افزایش می یابد.

استراتژی سیسکو این است که امنیت قدرتمندی را برای مشتریان خود ساده کند. و ما امنیت را در سرلوحه هر بحث ، طراحی و استراتژی قرار می دهیم – خواه بر حریم خصوصی ، همکاری یا عملکرد برنامه تمرکز کنیم.

راه حل های سیسکو محافظت از کاربر و دستگاه را در مقیاس وسیع یکپارچه می کند و به راحتی می توان آن را تأیید کرد ، دسترسی ایمن را فعال کرد و از کارگران راه دور دفاع کرد. و ما یک پلت فرم واحد ، SecureX ، برای هر محصول امنیتی ایجاد می کنیم. این به مشتریان کمک می کند تا مجموعه امنیت یکپارچه ما و زیرساخت های امنیتی موجود را برای سهولت ، دید و کارآیی متصل کنند.

ما همچنین فناوری های شبکه و امنیت را به ابر می آوریم. هدف ما این است که به مشتریان کمک کنیم تا به طور یکپارچه و ایمن به برنامه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنند ، از هر دستگاهی که استفاده می کنند ، و از هر کجا که کار می کنند دسترسی داشته باشند. سیسکو در حال ارائه چشم انداز خدمات دسترسی ایمن (SASE) ما برای ترکیب بهترین شبکه ، امنیت و موارد دیگر در یک سرویس مشترک با قابلیت مشاهده در لبه های شبکه است.

مشتریان ما از امنیت داخلی-نه پیچ و مهره-برای هر محصول و راه حلی که ارائه می دهیم ، سود می برند. البته این شامل Webex است. در صنعت همکاری ، ما اخیراً امنیت اعتماد صفر را در Webex معرفی کردیم. این امر مستلزم دریافت گواهینامه از هر شرکت کننده و دستگاه جلسه قبل از دسترسی به تماس است. و ما با احراز هویت بدون رمز و چند عامل ، اصطکاک را از امنیت خارج می کنیم و به رمزگذاری موجود به پایان خود می افزاییم.

در سیسکو ، ما معتقدیم که حریم خصوصی یک حق اساسی بشر است. این فلسفه تمام فناوری و محصولات ما را از ابزارهای شبکه بسیار ایمن گرفته تا Webex اطلاع می دهد. به عنوان مثال ، پلتفرم جدید People Insights ما معیارهای اندازه گیری و بهره وری را با کاربر Webex ، نه سازمان ، به اشتراک می گذارد. و کاهش نویز Webex و زمینه های مجازی می تواند استرس کار در شرایط حساس خانه را کاهش دهد.

زیرساخت خود را از طریق یک شبکه مدرن تغییر دهید

تجربه در دفتر تنها چیزی نیست که برای همیشه تغییر کرده است. قبل از همه گیری ، فناوری اطلاعات گاهی اوقات در رسیدگی به مسائل مربوط به کار در خانه ممانعت می کرد. این واقعاً مسئولیت آنها نبود و بسیاری تعجب می کردند که چرا کارگران فقط به دفتر باز نمی گردند.

بیشتر نه. در دنیای کار ترکیبی ، دفتر خانه باید به همان اندازه متصل باشد. و تجربه مجازی باید به همان اندازه خوب یا بهتر از حضوری باشد. بهره وری کارکنان به تعامل آنها با برنامه ها بستگی دارد و تجربه کاربرد به شدت به عملکرد شبکه بستگی دارد.

به همین دلیل است ، مهم نیست که کارمندان کجا هستند ، سیسکو از راه حل های یکسان برای نظارت بر عملکرد شبکه و برنامه استفاده می کند. اینها شامل ابزارهایی مانند ThousandEyes است که بین کاربران از طریق یک برنامه به دیگر اعم از ارتباطات از طریق پهنای باند خانگی یا شبکه شرکتی امکان پذیر است.

همچنین به همین دلیل است که پیشنهاداتی مانند دروازه های دورکاری مراکی برای کارهای ترکیبی بسیار مهم هستند. آنها می توانند اتصالات یکپارچه و ایمن ای را ایجاد کنند که یک شبکه سازمانی را در خانه گسترش می دهد ، در حالی که پشتیبان سلولی را برای کارهای مهم ماموریت مازاد واقعی ارائه می دهد.

همکاری ما با مشتریان ارائه دهنده خدمات ارتباطی (CSP) در سراسر جهان نیز برای تغییر شبکه اساسی است. ما به آنها در حفظ سلامت اینترنت و برقراری ارتباط با کیفیت به بیشتر افراد و مشاغل کمک می کنیم.

و با نوآوری ها و راهنمایی های ما ، CSP ها در زمان شلوغی به اهداف خود در زمینه تضمین سرعت اتصال (به طور بالقوه صفر محدوده داده) نزدیک می شوند. ارائه گزینه های اتصال مطمئن با خدمات امنیتی داخلی برای محافظت از IP ؛ راه حل های قوی SD-WAN با درجه مصرف کننده (اینترنت خانگی از طریق اتصال همیشه خطی از طریق DSL ، کابل یا فیبر) ؛ و اتصالات تلفن همراه همیشه روشن (LTE ، 5G).

تجهیزات شبکه مدرن نیز تجربه کار در دفتر را متحول می کند-برای مثال ، با اطمینان از رعایت سیاست های ایمنی و بهداشت.

فناوری هایی مانند نقاط دسترسی بی سیم Cisco ، DNA Spaces (محل سکونت ما و بستر اینترنت اشیا) و دستگاههای IoT Meraki ، دوربین ها و حسگرها همگی به محیط کار ایمن تری کمک می کنند. آنها می توانند دما ، روشنایی ، رطوبت و سطح سر و صدای محیط را کنترل کرده و این مناطق را با ادغام HVAC و دیگر سیستم های اداری کنترل کنند. در عین حال ، آنها می توانند اشغال زمان واقعی فضاهای کاری را ردیابی کرده و هنگام رسیدن به آستانه اشغال هشدارها را صادر کنند.

Webex همچنین می تواند به شما در یافتن میزهای موجود و اتاق جلسات کمک کند. Webex به محض ورود به یک اتاق بیدار می شود تا جلسه ای را شروع کند ، بدون یک بار فشار دادن یک دکمه یا کشیدن صفحه لمسی.

دفتر هوشمند و پایدار آینده

آینده ترکیبی کار مستلزم این است که نیروی کار ترکیبی و فضای کاری ترکیبی را دوباره تصور کنیم.

علاوه بر اطمینان از بازگشت ایمن به دفتر ، ما مشتریان را قادر می سازیم تا در مورد نحوه استفاده از فضا تجدید نظر کنند و مشخص کنند که کدام فضاهای کار بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرند یا از آنها کم استفاده می کنند و بر این اساس تنظیمات زمان واقعی را امکان پذیر می کند.

به عنوان مثال ، فناوری IOT می تواند دفاتر را برای کارگران کارآمدتر کرده و از نظر مصرف برق نیز کارآمدتر باشد. حسگرهای محیطی می توانند به کنترل استفاده از سیستم تهویه مطبوع ، دوربین ها به ما در استفاده بهتر از مساحت مربع و فن آوری هایی مانند روشنایی POE کمک کنند تا بتوانیم مصرف انرژی را کنترل کرده و در کل تجربه بهتری از کارکنان ارائه دهیم.

با نگاهی بیشتر ، ما کارهای ترکیبی و طراحی ساختمان پایدار را برای مشتریان ادغام خواهیم کرد. این به معنی توسعه محصولات پایدار و بازآفرینی و طراحی ساختمانهای با مصرف انرژی و کاهش کربن است.

تصور کنید که! آینده ای دورگه از جهان با پایداری در هسته اصلی آن ، منجر به تجربیات کاری می شود که برای کارکنان الهام بخش است و به جذب استعدادهای برتر کمک می کند.

با حرکت رو به جلو ، ما فرصتی برای ساختن چیزی بهتر از این داریم: آینده ای شغلی که فراگیرتر ، خلاق تر و سرگرم کننده بیش از هر زمان دیگری با یک تجربه مجازی که حتی بهتر از رو در رو است. و نیروی کار ترکیبی که به طور یکپارچه با فضای کار ترکیبی ترکیب می شود ، چه در دفتر و چه در هزاران مایل دورتر.

ما مشتاقانه منتظر مشارکت با مشتریان خود در سفرهای هیجان انگیز هستیم!

مطالب مرتبط:


[ad_2]
Source link