فناوری Just Just Out Out بدون نقد آمازون سال آینده به فروشگاه های Whole Foods Market می آید

[ad_1]

در نامه: راه اندازی آمازون از فناوری “Just Walk Out” بدون صندوقدار با سرعت کم اما ثابت ادامه می یابد زیرا غول تجارت الکترونیک اعلام کرده است که گزینه کنارگذاشتن خطوط پرداخت برای انتخاب فروشگاههای Whole Foods Market در سال آینده پیش رو خواهد بود. تا کنون تنها دو فروشگاه پشتیبانی نشان داده شده است ، زیرا آمازون می خواهد واکنش مشتریان را قبل از توسعه بیشتر ارزیابی کند.

آمازون شروع به آزمایش فناوری پرداخت بدون صندوق خود کرد سالها پیشبه از طریق ترکیبی از بینایی رایانه ، ادغام سنسورها و یادگیری عمیق ، مشتریان می توانند طبق معمول در فروشگاه خرید کنند و پس از اتمام کار ، به سادگی با کالاهای خود بیرون می روند. اقلام خریداری شده به طور خودکار محاسبه و به روش دلخواه پرداخت پرداخت می شوند و حتی یک رسید دیجیتالی دریافت خواهید کرد.

اولین فروشگاه برای استفاده از فناوری که در سال 2018 پس از یک آزمایش بتا طولانی مدت در میان کارکنان آمازون در سیاتل برای عموم باز شد. توسعه به همان سرعتی که برخی امیدوار بودند اتفاق نیفتاده است ، اما این امر باعث نشده است که آمازون از این فناوری استفاده کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=NrmMk1Myrxc

در مارس 2020 ، آمازون شروع به کار کرد ارائه این فناوری به سایر خرده فروشانبه علاقمندان می توانند در چند هفته آینده با فناوری کار کنند و آمازون تمام نرم افزار ، سخت افزار و پشتیبانی فنی لازم را ارائه دهد.

در مورد آن گسترش به بازارهای مواد غذایی کاملآمازون گفت اولین فروشگاه هایی که از این فناوری استفاده می کنند در واشنگتن ، محله گلوور پارک و شرمن اوکس ، کالیفرنیا واقع خواهند شد. اینها تنها دو مکان هستند که تاکنون اعلام شده اند و فناوری Just Walk Out تا سال آینده در آنها در دسترس نخواهد بود.

[ad_2]
Source link