سیسکو کسب امنیت Kenna را به پایان رساند

[ad_1]

خلاصه خبر:

  • سیسکو خرید Kenna Security، Inc. ، رهبر بازار در مدیریت آسیب پذیری مبتنی بر ریسک را به پایان رسانده است
  • Kenna Security مأموریت سیسکو را برای ساده سازی اساسی امنیت و بهبود وضعیت کلی امنیتی مشتریان پیش می برد
  • ترکیب صنعت تهدید صنعت سیسکو SecureX با قابلیت مدیریت آسیب پذیری Kenna Security به مشتریان در شناسایی سریعتر تهدیدها ، بهبود همکاری بین تیم های امنیتی و IT و کاهش سطح حمله کمک می کند

SAN JOSE ، کالیفرنیا – 30 ژوئن 2021 – سیسکو (NASDAQ: CSCO) امروز خبر از اتمام خرید Kenna Security، Inc داد. با اضافه شدن صنعت امنیت آسیب پذیری Kenna Security ، مبتنی بر ریسک ، مشتریان سیسکو حل خواهند کرد چالش های مهم استقرار امنیتی با کارکرد متقابل برای خودکارسازی سریع پیش بینی ، شناسایی ، اولویت بندی و اصلاح تهدیدات امنیت سایبری.

افزودن سیستم مدیریت آسیب پذیری Kenna به قابلیت های تشخیص و پاسخگویی پیشرو در بازار (XDR) پلتفرم SecureX سیسکو به مشتریان این توانایی را می دهد که دارایی های یک سازمان را با یک دید متمرکز و متنی کشف و اولویت بندی کنند. این امر باعث سرعت بخشیدن به تصمیم گیری ، تسریع و ساده پاسخگویی با هماهنگی و کاهش اصطکاک مرتبط با تلاش برای انطباق می شود. فناوری Kenna با تمام سیستم عامل های اصلی ارزیابی آسیب پذیری صنعت ادغام شده است.

“سیسکو به مشتریان و شرکا کمک می کند تا آینده کار ترکیبی را تصور کنند. همانطور که آنها از هرجای دیگر کار می کنند ، انتقال خود را به ابر ادامه می دهند و فضای تهدیدی را که به سرعت در حال تحول است مدیریت می کنند ، ما بر ساده سازی اساسی امنیت متمرکز هستیم. با اتخاذ خطر با استفاده از رویکرد مدیریت آسیب پذیری ، ما قادر به شناسایی و پاسخگویی به تهدیدها هستیم ، و به کاربران اجازه می دهیم تا سریعترین موارد مهم را برطرف کنند “. Jeetu Patel ، معاون اجرایی و مدیر کل سیسکو و امنیت گفت:” همراه با SecureX ، Kenna Security مدیریت تهدید و مدیریت آسیب پذیری مبتنی بر ریسک را بهم پیوند خواهد داد تا بیشتر در ارائه گسترده ترین قابلیت های XDR در صنعت پیشرفت بیشتری ایجاد کند – و این حقیقتاً تغییر شکل می دهد که چگونه تیم ها به طور موثر ریسک کلی یک سازمان را مدیریت می کنند. “

“هر تیم امنیتی می خواهد کارآمدتر کار کند ، و هر رهبر به اطلاعات پشتیبانی می کند تا تصمیمات مهم در مورد خطر را پشتیبانی کند. پلت فرم پیچیده و مبتنی بر داده Kenna Security همراه با گستردگی و مقیاس سیسکو به مشتریان ما در ادامه انجام هر دو کار کمک خواهد کرد. ” “با هم ما با استفاده از علم اثبات شده داده و یادگیری ماشین در مقیاس ، نحوه صنعت در مقیاس بزرگ را در معرض خطر قرار می دهیم.”

منابع اضافی:

درباره سیسکو

سیسکو (NASDAQ: CSCO) رهبر جهانی در زمینه فناوری قدرت اینترنت است. سیسکو با تجسم مجدد برنامه های شما ، ایجاد امنیت در شرکت شما ، تغییر زیرساخت ها و توانمند سازی تیم های شما برای آینده ای جهانی و فراگیر ، از امکانات جدید الهام می گیرد. بیشتر در مورد کشف کنید شبکه و ما را دنبال کنید توییتر.

سیسکو و آرم سیسکو علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده سیسکو و / یا شرکت های وابسته به آن در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. لیستی از علائم تجاری سیسکو را می توانید در اینجا مشاهده کنید www.cisco.com/go/trademarks. علائم تجاری شخص ثالث ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند. استفاده از کلمه شریک به معنای رابطه مشارکت بین سیسکو و هر شرکت دیگری نیست.

بیانیه های آینده نگر

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر باشد ، که مشمول مقررات بندر امن قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی 1995 است ، از جمله بیانیه هایی در مورد ارائه مدیریت آسیب پذیری پیشرو در صنعت ، دستیابی به تغییر روش همکاری تیم های امنیتی و فناوری اطلاعات ، تقویت تجربه پلتفرم سیسکو و مزایای مورد انتظار برای سیسکو و مشتریان آن از انجام این کار. خوانندگان هشدار می دهند که این اظهارات آینده نگرانه فقط پیش بینی هستند و ممکن است از نظر عوامل مختلف از نظر عوامل مختلف از جمله ، از جمله موارد دیگر عدم رضایت شرایط بسته شدن معامله ، تأثیرات بالقوه متفاوت باشد. در مورد تجارت Kenna Security به دلیل عدم اطمینان در مورد خرید ، حفظ کارکنان Kenna Security و توانایی سیسکو در ادغام موفقیت آمیز امنیت Kenna Security و دستیابی به منافع مورد انتظار ، شرایط تجاری و اقتصادی و روند رشد در صنعت شبکه ، مشتری بازارها و مناطق مختلف جغرافیایی ، شرایط اقتصادی جهانی و عدم اطمینان در محیط ژئوپلیتیک و سایر عوامل خطر در آخرین گزارش های سیسکو در مورد فرم 10-K و فرم 10-Q ذکر شده است. هرگونه گزاره های آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعات محدودی است که در حال حاضر در دسترس سیسکو قرار دارد و قابل تغییر است و سیسکو لزوماً اطلاعات را به روز نمی کند.


[ad_2]
Source link