سیسکو به نفع تیم هایی که نحوه کار خود را انتخاب می کنند از RTO انصراف داد

[ad_1]

توسط دنیس لی ، معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، بازاریابی راه حل های مشتری Cisco

میلیون ها کارمند در سراسر جهان پس از مدت ها کار از خانه های خود به سر کار باز می گردند. برای سهولت این گذار ، مشاغل در هر اندازه قوانین ، دستورالعمل ها و سیاست های جدید Hybrid Work را در نظر می گیرند. مشکل این است که محل کار ترکیبی یک مفهوم جدید است و شناسایی نقطه شروع این سفر همیشه مشخص نیست.

اینجا خبر خوب است. سیسکو سالها تجربه در زمینه فرهنگ سازی در اطراف Hybrid Work دارد. از فناوری ما پشتیبانی می کند (شبکه ، امنیت ، همکاری و برنامه های کاربردی) ، که موقعیت منحصر به فردی را در اختیار ما قرار می دهد تا در مورد “چه/چرا/کی/چگونه/چگونه” راهنمایی کنیم. قدرت بخشیدن به کارهای ترکیبیبه

اما کار ترکیبی بیشتر از جایی است که کار انجام می شود – در مورد کسانی است که کار را نیز انجام می دهند. این بدان معناست که مشاغل باید راه حل ها ، خط مشی ها و دستورالعمل هایی را که پیاده می کنند ، هم جنبه های فناوری و هم جنبه های فرهنگی را در نظر بگیرند. سیسکو معتقد است موفقیت های Hybrid Work بر پنج ویژگی که شامل فناوری ها و فرهنگ سازمانی است ، پایه گذاری شده است.

کار ترکیبی عبارت است از:

 • شامل: ارائه یک تجربه جامع برای همه
 • قابل انعطاف: سازگاری با هر سبک کار ، نقش ، محیط
 • حمایتی: تمرکز بر ایمنی ، همدلی و رفاه
 • امن است: با طراحی ایمن ، به طور پیش فرض خصوصی است
 • اداره می شود: ارائه زیرساخت های مدرن ، مدیریت بدون اصطکاک

برای همه تجربه های فراگیر ایجاد کنید

تحقیقات سیسکو نشان داد که 98 درصد جلسات در حال حاضر حداقل یک کارمند از راه دور از خانه حضور داشته باشد. اطمینان از اینکه هر شرکت کننده از راه دور یک “صندلی پشت میز” می گیرد بسیار مهم است. به همان اندازه مهم است که بدانیم هدف کمتر ایجاد است همسان تجربیات کاری از راه دور و در دفتر و بیشتر در مورد پرورش تجربیات مکمل که کارگران از راه دور را به هم متصل کرده و درگیر می کند.

ملاحظات برای یک محیط جامع تر:

 • چگونه ارزیابی می کنید که آیا شرکت کنندگان در جلسه از راه دور نسبت به همتایان دفتری خود از تجربه فراگیر برخوردار می شوند؟
 • آیا کارکنان شما دارای دسترسی ایمن به شبکه و مجموعه کامل همکاری برای کار در هر نقطه هستند؟

انعطاف پذیری را تمرین کنید و با هر نوع سبک کار ، نقش ، محیط سازگار شوید

یک جزء مهم در اجرای کار ترکیبی ، دادن انعطاف پذیری به کارکنان برای کار در خانه است. این امر با سیاست هایی شروع می شود که می تواند با هر سبک کار ، نقش و/یا محیطی سازگار باشد که در آن رهبری به مدیران و کارکنان اختیار می دهد تا بهترین راه کار را تصمیم بگیرند. در حقیقت، 64 درصد از کارکنان ما نظرسنجی کردیم آنها گفتند انتظار سطح انعطاف پذیری در محل کار. انعطاف پذیری به احتمال زیاد کارکنان شادتر و پرباری را ایجاد می کند که نتایج کسب و کار بهتر و حفظ استعداد را ایجاد می کند.

منبع: شبکه امن سیسکو (سیسکو ، آوریل 2021)

البته باید قوانین اساسی وجود داشته باشد. ارائه انعطاف پذیری با درک ضمنی از کار انجام شده و به خوبی انجام می شود. برخی از مشاغل ممکن است به دلیل رعایت و قوانین حاکم بر صنایع خاص نتوانند انعطاف پذیری بالایی را ارائه دهند. ایجاد انتظارات واضح می تواند به اطمینان از استفاده از انعطاف پذیری برای ایجاد محیطهای کار مولد ، فراگیر و ایمن ترکیبی کمک کند.

سوالات کلیدی:

 • نظر تیم رهبری شما در مورد کار از راه دور چیست؟
 • آیا کارکنان شما دارای جدیدترین فناوری های “کار از هر کجا” از جمله همکاری ، امنیت ، داده تلفن همراه هستند؟

حمایت از طریق تمرکز بر امنیت ، همدلی و رفاه

همانطور که شرکت های بیشتری از کارکنان خود می خواهند به دفتر برگردند ، بسیاری نگرانی های خود را در مورد ایمنی در محل کار ابراز می کنند. مقداری 97 درصد از کارکنان مورد بررسی قرار گرفتند برای Cisco “ظهور محل کار ترکیبی“گزارش می گوید آنها می خواهند” تغییراتی را ایجاد کنند تا محیط کار ایمن تر شود. ” مشاغل باید فرهنگی را اتخاذ کنند که مزایای فناوری را برای کار از هر نقطه تقویت کرده و از رفاه کارکنان حمایت کند.

سوالات کلیدی:

 • چگونه تیم های رهبری شما در حال تقویت همدلی و حمایت از رفاه کارکنان شما از جمله آدرس دهی هستند تعصب ناخودآگاه در محل کار؟
 • آیا استفاده از ابزارهای همکاری برای ایجاد یک محل کار قابل اعتماد را حداکثر می کنید؟

ایمن با طراحی ، خصوصی به طور پیش فرض

جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از کارگران توزیع شده یک تجارت را در معرض تهدیدهای امنیتی بیشتری قرار دهند. حجم حملات امنیتی در طول همه گیری همه گیر از جمله حملات باج افزار افزایش یافته است هر 14 ثانیه بر اساس مجله ی وال استریتبه در صنایع خاص ، این حملات پرهزینه انجام می شود متوسط ​​4.6 میلیون دلار در هر حادثه ، با توجه به واشنگتن پستبه ایجاد یک محیط کار ترکیبی که از نظر طراحی ایمن و به طور پیش فرض خصوصی است ، مستلزم استقرار حق است ابزارها و فناوری ها در فرهنگی که محیط قابل اعتماد را از طریق آموزش/آموزش و امنیت منطقی/سیاست های حفظ حریم خصوصی برای محافظت از مردم ، دستگاه ها ، داده ها و شبکه ها اعمال می کند.

سوالات کلیدی:

 • آیا به کارکنان خود در مورد نحوه کار ایمن در مکانهای دور از دفتر آموزش داده اید؟
 • آیا کارکنان شما می دانند چگونه تهدیدات سایبری احتمالی را شناسایی کرده و گزارش دهند؟
 • چه اقداماتی را برای محافظت از افراد و دستگاه های خود در حین و خارج از شبکه انجام داده اید؟

مدیریت زیرساخت های مدرن با مدیریت بدون اصطکاک

چاک رابینز ، مدیرعامل سیسکو در این باره گفت: مصاحبه اخیر با واشنگتن پست که “… بیشتر مشتریان در مورد کارهای ترکیبی تصمیمات معمول تر و بلندمدت تری در زمینه معماری می گیرند.” برای بسیاری از شرکت ها ، این شامل سرمایه گذاری در زیرساخت های فناوری مدرن ، خودکار ، ایمن و آسان برای مدیریت می شود. تیم های فناوری شما در حال سازگاری با واقعیت های نیروی کار ترکیبی هستند که می توانند از هر کجا ، در هر دستگاه و در هر زمان به یکدیگر متصل شوند. توانمندسازی این تیم ها با هشدارهای خودکار و اولویت بندی شده همراه با ابزارهای دیگر برای مدیریت “بدون اصطکاک” یکی دیگر از عوامل موفقیت Hybrid Work و یک گام کلیدی در شما است. تحول دیجیتالی سفر.

سوالات کلیدی:

 • چقدر نیروی کار شما با فناوری ها و فرایندهای جدید سازگار است؟
 • آیا می توانید عملکرد شبکه و برنامه را با دید کامل از کاربر به برنامه در هر نقطه نظارت کنید؟
 • چگونه می توانید راه حل های مناسب فناوری را بر اساس نقش یا شخصیت در کسب و کار خود تراز کنید؟

خلاصه

در پیاده سازی حرکت به سمت یک مدل موفق کار ترکیبی ، توجه به دو جزء کار ترکیبی بسیار مهم است – ایجاد نیروی کار و تغییر فضای کار. در حالی که سازگاری با این تغییرات ممکن است برای شما و کارکنان شما چالش برانگیز باشد ، مزایای ایجاد یک محیط کار فراگیرتر ، انعطاف پذیرتر و توانمندتر ، فرصتی نسلی است که ارزش تلاش را دارد.

وبلاگ های دنیز را بیشتر بخوانید اینجابه

###


[ad_2]
Source link