سیستم ضد تقلب Valorant به TPM 2.0 و بوت امن در ویندوز 11 نیاز دارد

[ad_1]

در متن: گزارشات کاربرانی که ویندوز 11 را امتحان می کنند نشان می دهد که نرم افزار ضد تقلب در بازی تیرانداز اول شخص Riot Games هنگام راه اندازی سیستم عامل آینده مایکروسافت به بوت امن و Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0) نیاز دارد. ضد تقلب والورانت “Vanguard” در حال حاضر مشخص شده است که طرف سختگیرانه تری است و اکنون به نظر می رسد Riot از الزامات سخت افزاری بحث برانگیز ویندوز 11 استفاده می کند.

اخیراً اداره پلیس مبارزه با تقلب ، یک حساب توییتری که گزارش تقلب در بازی های آنلاین را جمع آوری می کند جمع آوری شده برخی از پست های انجمن از کاربران دارای مشکل در اجرای Valorant در ویندوز 11. آنها یک خطای “VAN9001” را نشان می دهند که به نظر می رسد هنگام تلاش برای بازی Valorant در ویندوز 11 بدون TPM2.0 یا بوت امن فعال نشده است. به نظر می رسد که تصاویر نوشته ها تأیید می کند که Riot هر دو را ملزم به بازی Valorant در ویندوز 11 می کند.

خود ویندوز 11 از قبل به TPM 2.0 نیاز دارد باعث سردرگمی قابل توجهی بین کاربرانی که سیستم عامل را قبل از انتشار کامل در اواخر امسال امتحان می کنند. به نظر می رسد راه اندازی امن چیزی است که افراد را در تلاش برای بازی Valorant گیج می کند ، زیرا آموزش در مورد چگونگی تعمیر VAN9001 بیشتر شامل فعال سازی بوت امن در BIOS است.

این ممکن است سطح جدیدی از امنیت ضد تقلب باشد ، اما این اولین بار نیست که ضد تقلب والورانت با جنجال مواجه می شود. Vanguard با امتیازات سیستم عمیق تر از آن چیزی است که بسیاری از آنها راحت می دانند. سال گذشته Riot مجبور شد دادن بازیکنان می توانند پس از بستن Valorant به طور مستقل Vanguard را خاموش یا حذف نصب کنند.

نیاز به TPM 2.0 برای انجام یک بازی غیر معمول به نظر می رسد ، اما این امر کمتر در مورد Valorant و بیشتر در مورد نیازهای سیستم سختگیرانه ویندوز 11 است. الزام TPM ویندوز 11 به طور م itsثر آن را تعیین می کند CPU الزامات خیلی بالاتر برای خود ارزش قائل شدن الزامات CPU به گفته Riot ، افرادی که از ویندوز 10 و نسخه های قبلی استفاده می کنند می توانند Valorant را در پردازنده هایی به قدمت Core 2 Duos بازی کنند. از سوی دیگر مایکروسافت ، تایید شده ویندوز 11 از هیچ چیز قدیمی تر از پردازنده های نسل 7 اینتل و AMD نسل 2 Zen پشتیبانی نمی کند.

مایکروسافت قصد دارد تا رهایی ویندوز 11 برای عموم مردم در 5 اکتبر.


[ad_2]
Source link