سرپرست پروژه تیتان اپل برای کار در فورد ترک کرده است

[ad_1]

در نامه: پروژه اتومبیل مورد انتظار و مخفیانه اپل ، معروف به Project Titan ، یک شخصیت اصلی را به شرکت Ford Motor Doug Field ، که از مدیران سابق تسلا و معاون پروژه اپل در تیم پروژه های ویژه بود ، از دست داده است ، اکنون بر نرم افزار فورد نظارت خواهد کرد. استراتژی اتصال تحت مدیریت جیم فارلی

ورود قریب الوقوع خودروهای برقی بدون دیفرانسیل متصل به دیجیتال به معنای شکار زیاد در بین خودروسازان سنتی و شرکت های فناوری است. جدیدترین مثال داگ فیلد است ، که نقش خود را به عنوان مدیر پروژه خودروهای اپل رها کرد تا به عنوان مدیر ارشد فناوری پیشرفته و سیستم های تعبیه شده تلاش های نرم افزاری و اتصال دیجیتال فورد را هدایت کند.

داگ فیلد به کمپانی فورد پیوست تا به جیم فارلی ، مدیرعامل بلو اوال ، دست یابد. گزارش ها بلومبرگ فیلد در ابتدا کار خود را در فورد در اواخر دهه 1980 آغاز کرد و نقش های بعدی او شامل کار او به عنوان طراح محصول و مهندس Segway ، Tesla و Apple بود. در سال 2013 ، داگ اپل را به عنوان معاون سخت افزار Mac ترک کرد تا بر روی تسلا مدل 3 کار کند و به کوپرتینو بازگشت پنج سال بعد به عنوان سرپرست پروژه تایتان.

به راحتی می توان فهمید که چرا تجربه داگ در زمینه تولید لوازم الکترونیکی و خودروهای شخصی برای فورد ارزشمند است. این شرکت به تازگی با خودروهایی مانند الکتریکی لکه های بزرگی ایجاد کرده است رعد و برق F150 و موستانگ ماخ-ایو مدیرعامل آن جیم فارلی به طور فزاینده ای بر ایجاد خدمات دیجیتالی قوی تر و تجربیات اتصال متمرکز شده است.

در عین حال ، برای اپل ، به ثمر رساندن Project Titan با ترک مدیر برنامه ، چالش برانگیز خواهد شد. جاه طلبی های خودروی کوپرتینو در اوایل امسال با توقف متوقف شد با هیوندای صحبت می کنداگرچه شایعات اخیر به مشارکت احتمالی با تویوتا اشاره می کند.

[ad_2]
Source link