سامسونگ یک صفحه نمایش کششی ایجاد کرد که به محتوای سه بعدی معنای جدیدی می بخشد

[ad_1]

چیزی که باید منتظرش بود: به لطف اصرار سامسونگ مبنی بر داشتن صفحه نمایش بزرگ در یک دستگاه جیبی ، صفحه نمایش های تاشو به تدریج در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند. با این اوصاف ، این شرکت در حال حاضر روی صفحه نمایش های کششی کار می کند و نسخه نمایشی اخیر در رویداد Global Tech Korea 2021 ، کاربردی جذاب از فناوری جدید را نشان می دهد.

سامسونگ یکی از معدود شرکت هایی است که به طور مداوم در زمینه صفحه نمایش نوآوری می کند. غول فناوری کره ای آنقدر به وسواس خود در این فناوری افتخار می کند که هرگز فرصتی را برای تبلیغ دستاوردهای خود از دست نمی دهد. پشت هیاهو و شور و شوق برای طرفداران ، یک حقیقت سخت وجود دارد – جدیدترین نمایشگرهای تاشو کهکشان Z کامل شدن تلفن ها تقریباً یک دهه طول کشید تا جایی که شروع به کار کردند جذب کردن توجه بیشتر مصرف کنندگان

https://www.youtube.com/watch؟v=kg2Izr6krY0

پروژه دیگری که سالها در حال ساخت است ، شامل صفحه نمایش OLED قابل کشش است. آخرین باری که دیدیم a نظر اجمالی آنچه که سامسونگ با آن مفهوم انجام می داد در نمایشگاه انجمن نمایش اطلاعات در سال 2017 بود. در آن زمان ، سامسونگ از نمونه اولیه 9.1 اینچی که می تواند بر روی سطوح سه بعدی نصب شود ، خم ، نورد یا حتی سوراخ شود. پشت بدون از دست دادن توانایی خود برای نمایش تصویر واضح.

از آن زمان ، این شرکت در زمینه فناوری زیربنایی پیشرفت کرده است و به نظر می رسد که کاربرد جدیدی نیز برای آن پیدا کرده است. بر اساس گزارش ET News ، Samsung Display اخیراً نمونه اولیه صفحه نمایش 13 اینچی خود را به نمایش گذاشته است که می تواند کشیده شده و به شکلی تغییر شکل دهد که توهم ارائه سه بعدی را با استفاده از محتوای دو بعدی به عنوان نقطه شروع ایجاد کند.

همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده می کنید ، به نظر می رسد که توده گدازه حباب دار در مقابل چشم بیننده بالا و پایین می رود و بافت و حرکت را واقع بینانه تر نشان می دهد. هر چند که به نظر می رسد چشمگیر است ، اما هنوز بسیار در حال پیشرفت است و احتمالاً سالها از ادغام با یک محصول تجاری فاصله دارد.

به نظر می رسد سامسونگ گام به گام پیش می رود. در حالی که پیشرفت چشمگیری در توسعه نمایشگرهای “فرم آزاد” که می تواند “در همه جهات مانند نوارهای لاستیکی کشیده شود” انجام شده است ، اما قابلیت اطمینان هنوز مشکلی است که شرکت هنوز آن را حل نکرده است. خوشبختانه به نظر می رسد اولین مورد است برنامه های کاربردی ممکن است لباس های پوشیدنی و پوشاک داشته باشند ، این مکان خوبی برای شروع است.

[ad_2]
Source link