در اینجا ظاهر آلن ویک ریمستر در 4K در پلی استیشن 5 به نظر می رسد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ Remedy Entertainment اوایل این هفته اعلام کرد که نسخه بازسازی شده Alan Wake را اواخر پاییز منتشر خواهد کرد. در حال حاضر ، ما اولین نگاه خود را به نحوه بازی بهبود یافته در PlayStation 5 انجام داده ایم.

سام لیک ، مدیر خلاق در Remedy Entertainment ، به اشتراک گذاشت توضیحات بیشتر در مورد بازی آینده در پست اخیر در وبلاگ رسمی PlayStation.

در پلی استیشن 5 ، Alan Wake Remastered با کیفیت 4K و سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود. برای کسانی که با PS4 Pro بازی می کنند ، باید بین حالت عملکرد (60 فریم در ثانیه) یا حالت کیفیت (4K با 30 فریم بر ثانیه) یکی را انتخاب کنید. به گفته ما ، PS4 استاندارد فقط به 30 فریم بر ثانیه محدود می شود.

لیک در ادامه نشان داد که بازسازی کننده شامل دو DLC است که قبلاً برای بازی منتشر شده بود ، The Signal و The Writer ، در کنار تصاویر بصری 4K ، محیط های به روز شده و صحنه های کوتاه. Remedy همچنین شامل یک تفسیر جدید است که در آن لیک بازیکنان را به سفری در خط حافظه می برد.

تریلر 4K جدید PS5 عالی به نظر می رسد ، به خصوص اگر شما هم مثل من هستید و هنوز بازی را انجام نداده اید. من چیزهای بسیار خوبی در مورد آن شنیده ام (تقریباً مانند The Last of Us ، که هنوز به آن بازی نکرده ام) ، بنابراین خوب است بدانم که وقتی در نهایت آن را بازی کنم ، هنوز هم مدرن به نظر می رسد به

https://www.youtube.com/watch؟v=mRVBZC-RJF0

Alan Wake Remastered در 5 اکتبر برای رایانه های شخصی ، سری Xbox ، خانواده Xbox One و PlayStation 4/5 عرضه می شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت و یا تخفیف / ارتقاء رایگان برای صاحبان Alan Wake موجود در نظر گرفته نشده است.

پیدا شد یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]
Source link