حالت Ultra Quality به DLSS 2.0 انویدیا می آید

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: Nvidia’s Deep Learning Super Sampling (DLSS) 2.0 نتایج خارق العاده ای را برای کسانی که دوست دارند بازی ها را با وضوح بالا با تنظیمات با کیفیت بالا انجام دهند بدون اینکه میزان زیادی از عملکرد را از بین ببرند ، ارائه می دهد و به زودی با افزودن یک عنوان ، عناوین حتی زیباتر به نظر می رسد. حالت جدید “کیفیت فوق العاده”.

DLSS در حال حاضر دارای چهار ایستگاه از پیش تنظیم شده است: عملکرد فوق العاده ، عملکرد ، متعادل و با کیفیت ، هرکدام تعادل بین وفاداری تصویر و عملکرد یک بازی را تغییر می دهند. اما ردیتور تو / راینهاردوویچ آنچه را که به نظر می رسد از پیش تعیین شده جدید با کیفیت فوق العاده است ، مشاهده کرده است.

گزینه جدید به عنوان یک حافظه نگهدارنده در PDF مستندات DLSS Unreal Engine 5 ذکر شده است. از پیش تعیین شده با یادداشتی همراه است: “حالت یک مکان نگهدارنده برای به روزرسانی ویژگی ها است. نباید برای کاربران نهایی قابل مشاهده باشد” ، که نشان می دهد هنوز در حال توسعه است.

در حال حاضر ، تنظیمات DLSS 2.0 که بهترین تصویر را ارائه می دهد ، کیفیت است که یک بازی را با 66.6٪ وضوح داخلی ارائه می دهد و 1.5 برابر آن را ارتقا می دهد. ممکن است این تنظیمات Ultra Quality جدید ، پاسخ انویدیا به FSR AMD باشد. رقیب DLSS تیم Red دارای یک تنظیمات Ultra Quality است که بازی ها را در حدود 77٪ از رزولوشن بومی ، حدود 1.3 برابر ارتقا می دهد ، بنابراین Nvidia ممکن است از گزینه UQ خود پیروی کند.

آخرین نسخه DLSS 2.2.6.6 است که توسط بازیهایی از جمله Rainbow Six Siege و Lego Builder’s Journey پشتیبانی می شود. با این حال ، الکساندر باتاگلیا از شرکت Digital Foundry خاطرنشان می کند که می توانید DLSS را در Doom Eternal تغییر دهید تا DLSS نسخه 2.2.9 جدید موجود در پلاگین Unreal Engine 5 را پیاده سازی کنید. آنها مقایسه ای را در توییتر به اشتراک گذاشتند که تفاوت بین هر تکرار را نشان می دهد ، اگرچه حالت Ultra Quality در 2.2.9 هنوز در دسترس کاربران نیست.

مطمئناً جالب خواهد بود که ببینید FSR چگونه مستقیماً با DLSS 2.0 مقایسه می شود ، گرچه ما هنوز منتظر بازی ای هستیم که از هر دو فناوری پشتیبانی کند. تجزیه و تحلیل Hardware Unboxed در مورد وضوح تصویر فوق العاده AMD FidelityFX را در فیلم زیر ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=yFZAo6xItOI


[ad_2]
Source link