جیم لانزون ، مدیرعامل Tinder به عنوان مدیرعامل بعدی یاهو معرفی شد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ جیم لانزون ، مدیرعامل Tinder به عنوان رئیس بعدی یاهو معرفی شد. مدیریت جهانی آپولو در روز جمعه ، تنها یک هفته پس از تکمیل خرید پیشگام اینترنت ، این خبر را اعلام کرد. آیا یاهو با مدیریت جدید و رهبری جدید می تواند به شکوه قبلی خود بازگردد؟

اگر به خاطر دارید ، Verizon در ماه مه تصمیم گرفت بارگیری AOL و یاهو به مدیریت جهانی آپولو به عنوان بخشی از یک معامله به ارزش 5 میلیارد دلار. با توجه به پرداخت شرکت توسط ورایزون ، این یک ضرر بزرگ بود 4.4 میلیارد دلار برای AOL در سال 2015 و 4.48 میلیارد دلار برای یاهو سال بعد.

Lanzone است شرح داده شده به عنوان یک مدیر مجرب با بیش از دو دهه تجربه فناوری و رسانه تحت حمایت خود. او در 27 ژوئیه 2020 توسط Match Group به عنوان مدیرعامل Tinder منصوب شد ، اما قبل از آن ، عملیات دیجیتال CBS Corporation را رهبری می کرد و بیش از 30 مارک رسانه های دیجیتال را زیر نظر داشت.

Lanzone ، که همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره GoPro خدمت می کند ، این کار را انجام می دهد موفق شدن مدیر عامل فعلی یاهو ، گورو گوراپان ، که به عنوان مشاور ارشد تجارت خصوصی سهام آپولو معرفی شده است. رید ریمن ، رئیس یاهو و شریک آپولو گفت اطمینان دارند که با تجربه و مهارت های مدیریتی ثابت شده ، لانزون شخص مناسبی است که یاهو را در مرحله تحول هدایت می کند.

لانزون در 27 سپتامبر 2021 مدیرعامل یاهو می شود.

در همین حال ، Tinder ، گفت Renate Nyborg جای خالی خود را پر خواهد کرد. نیبورگ سال گذشته به عنوان مدیر کل اروپا ، خاورمیانه و آفریقا به این شرکت پیوست. اولین روز او به عنوان مدیرعامل نیز 27 سپتامبر خواهد بود.

اعتبار تصویر دیوید پل موریس ، بلومبرگ

[ad_2]
Source link