جدیدترین سخت افزار Aorus گیگابایت به نظر می رسد یک GPU است ، یک SSD فوق سریع Gen4 AIC است

[ad_1]

در نامه: Aorus Xtreme AIC SSD جدید گیگابایتی هشت درایو Gen.2 7000s m.2 را در یک محفظه واحد GPU مانند قرار می دهد. از ویژگی های آن می توان به فن های خنک کننده دوتایی ، هیت سینک آلومینیومی و صفحه پایه برای اتلاف گرما اشاره کرد. هنوز در مورد قیمت و در دسترس بودن خبری در دست نیست ، اما انتظار می رود این حافظه ذخیره سازی هنگام فروش ، دست و پا داشته باشد.

با Aorus Xtreme AIC SSD، گیگابایت قصد دارد ضمن ارائه تنوع ذخیره سازی همزمان ، به حداکثر پهنای باند ارائه شده توسط PCIe 4.0 با حداکثر سرعت انتقال 28 گیگابایت بر ثانیه نزدیک شود. با توجه به اینکه گیگابایت نوید یک تجربه غیرخطی با راه حل خنک کننده درایو را می دهد ، عملکرد درایو نیز باید ثابت باشد.

این اقدامات خنک کننده اساساً SSD را مانند یک GPU نشان می دهد. درایو شکل فاکتور فرم دو شکاف دارای صفحه تخلیه بافل است و دارای دو فن ورودی برای خنک کردن هیت سینک پره ای آلومینیومی ، در کنار صفحه پایه m.2 برای خنک کننده منفعل است.

SSD های 8 x 4 ترابایتی 7000s در RAID 0 منجر به موارد استثنایی می شوند. عملکرد ، ناامید کننده سرعت تصادفی 4K

همچنین 10 حسگر دما روی درایو وجود دارد که با نرم افزار SSD Tool Box گیگابایت برای نظارت بر ماژول های جداگانه m.2 کار می کند ، در حالی که مدیر ذخیره سازی Aorus امکان تنظیم آنها در RAID 0 و یا تنظیم سرعت فن را فراهم می کند.

Aorus Xtreme SSD هشت مجموعه درایو “4TB Gen 4 7000s level” را با کنترل کننده های Phison E18 به کار گرفته است. گیگابایت همچنین سازگاری معکوس با سیستم عامل های Gen 3 را یادآوری می کند ، هرچند انتظار می رود کاهش قابل توجهی در پهنای باند و نرخ انتقال داشته باشد. همچنین هنگامی که این SSD AIC برای خرید در دسترس قرار گرفت ، انتظار یک برچسب قیمت چشم نواز را داشته باشید.

[ad_2]
Source link