تیم پیشکسوتان بلیزارد برای ساخت “RTS بزرگ بعدی”

[ad_1]

تصویر بزرگ: پس از اینکه StarCraft II پس از یک دهه بروزرسانی پایان توسعه خود را دید ، تیمی از پیشکسوتان Blizzard در Uncapped Games به دنبال ایجاد ورود متعالی بعدی در ژانر استراتژی زمان واقعی هستند. در مصاحبه اخیر ، دیوید کیم ، طراح بازی سرب در Uncapped ، در مورد تلاش مداوم تیم برای ایجاد بازی عالی بعدی RTS صحبت کرد.

در مصاحبه با GamesIndustry.biz، کیم در مورد برخی از اهداف خود در مورد بازی Uncapped Games ، یک استودیوی کاملاً جدید با حمایت تیتان چینی Tencent ، صحبت کرد. کیم ، با کمک شرکت خواهر Uncapped ، Lightspeed و Quantum Studios ، مجبور است یک تیم هشت نفره را تشکیل دهد تا “در RTS بزرگ بعدی چاقو بزند.” این تیم شامل دیگر پیشکسوتان بلیزارد ، مانند تولید کننده اصلی جیسون هیوز و مهندس ارشد Zhongshan Zhang است.

اگرچه بسیاری ممکن است انتخاب کنند که با احتیاط نسبت به استودیویی خوش بین باشند و هنوز چیزی برای نمایش ندارند ، اما این گروه خاص ممکن است آنچه را که لازم است طی مسافت کنند ، داشته باشند. سال گذشته ، بلیزارد اعلام کرد که دیگر در حال تولید محتوای جدید برای StarCraft II نیستند ، که قطعاً به مأموریت Uncapped آسیب نمی رساند.

به احتمال زیاد بسیاری از کاربران موجود StarCraft II – و همچنین بازی های کمتر شناخته شده RTS با پشتیبانی کمرنگ – حتی سخت گیرترین ها ، تمایل دارند به بازی های جدیدتر نگاه کنند تا به آنها منتقل شوند ، بنابراین این یک یادآوری است که حتی اصلی ترین بازی ها چشم انداز مرگ و میر خاصی نسبت به آنها دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=yu1Ze3ucsfo

بعلاوه ، حتی اگر Uncapped یک استودیوی جدید است ، از ماه گذشته شروع شده است ، برخی از استعدادهای درگیر قبلاً در ایجاد “RTS عالی بعدی” شرکت کرده اند ، زمانی که آنها روی StarCraft II کار می کردند. در صنعتی با سابقه بیش از حد امیدوارکننده و کم تحویل ، جایی که طراحان بازی کلاسیک امیدوار کننده ژانر را کنار می گذارند ، فقط محصولات متوسط ​​و یا حتی کاملاً شکسته را عرضه می کنند ، مهم است که رهبران Uncapped بتوانند هیاهوی خود را حفظ کنند قبل از اینکه اثبات مفهوم پروژه اولیه خود را داشته باشند ، اکنون از رسیدن به یک توده حیاتی در حال ساخت هستند.

جیسون هیوز ، تهیه کننده اصلی بازی Uncapped ، گفته است که یکی از اهدافش در این پروژه این است که دامنه بازی را کنترل کند. این ممکن است کمی امیدوار به واقعیت بدهد تا برخی دیگر از اهداف عجیب و غریب تر این تیم جاه طلبی را تعدیل کند.

“فقط روی ساخت یک بازی عالی PC RTS متمرکز شوید و نگران فاکتورهای دیگر نباشید. اندازه گیری موفقیت این است که اگر یک بازی عالی داشته باشیم.”

کیم و هیوز ایده های مشخصی در مورد آنچه برای موفقیت در آوردن ژانر RTS به مخاطبان مدرن ضروری است ، دارند. به صورت کوتاه ، هدف آنها پایین آوردن سطح تسلط لازم برای تعامل با مکانیک بازی است بدون اینکه سقف بالای استراتژی واقعی را به خطر بیندازد.

این باید مانع ورود و همچنین منحنی یادگیری برای بازیکنان جدید را کاهش دهد. اگر Uncapped در اینجا موفقیت آمیز باشد ، RTS بدون نام آنها باید برخی از عناصر مهم لازم برای رسیدن به اهداف والای خود را داشته باشد.

Uncapped امیدوار است که این بازی را در اسرع وقت به دست جامعه بیندازد ، بنابراین می توانند تا حد امکان پذیرای بازخورد باشند و به تکرارهای کاملتر آن بپردازند.

به طور کلی ، به نظر می رسد این تیم امیدوار کننده ای از متخصصان صنعت مستقر با اهداف همسو برای بازی خود باشد. شاید آنها ، اگر کسی دارند ، احیای این نوع بازی در حال مرگ را لازم دارند. فقط زمان می تواند بگوید. در حالی که این پروژه مطمئناً از روند فعلی در ساخت بازی – به دنبال ژانرهای مرسوم ، مد و حالت های بازی – فاصله دارد و برای معرفی نسخه ای مدرن از یک ژانر قدیمی تقریباً قدیمی استفاده می کند ، اما کاملاً ممکن است این نوع عزیمت دقیق برای تولید موفقیت باشد. برای Uncapped.

[ad_2]
Source link